Up
2014 yaz mango koleksiyonu

2014 Yaz Mango koleksiyonu dünya moda devleri arasına giren ve sektörde söz sahibi duruma gelen İspanyol markanın kadınlara hazırladığı şık parçalarla sunuldu.

2014 Yaz Mango koleksiyonu katalog çekimlerinde marka yüzü olarak seçtiği Daria Werbowy’in masum güzelliğiyle kreasyonunu sunarken her parçada ayrı bir şık detay dikkat çekiyor. Desenlerin etkisine kapılan koleksiyonda düz tasarımların önüne geçen tropikal, etnik, çiçek desenlerinin yanında slogan modasını yaşamanızı sağlayacak alternatiflerde bulmak mümkün. Yaz kış demeden en çok tercih ettiğimiz kıyafet olan elbiselerde ünlü markanın farklı tasarımlarını bulmak mümkün olurken sezona has kumaşlar ve tasarımlar dikkat çekiyor.

2014 yaz mango koleksiyonu

Mango yazlık elbiseler ip askılı, boyundan bağlamalı, straplez, kayık yaka gibi üst tasarımlarla öne çıkarken etek boylarında mini, midi ve maksileri bulmanız mümkün olacaktır. Ünlü markanın elbiselerindeki renk seçimlerinde mavinin farklı tonları ve canlı, pastel renkleri bulmak mümkün olacaktır. Bu sezon için hazırlanan koleksiyonda kırmızı ve grileri de hayli fazla kullanan Mango çekici kadın profilini çizmeniz için alternatifleri hazırlamıştır. Mango yazlık şort modelleri farklı kombinler yapabilmenizi sağlayacak tarda hazırlanırken özellikle epey kısalan boylarla düzgün vücut hatlarınıza vurgu yapabilirsiniz. Mango şortlar üzerine kısa üstler, tişörtler, bluzlar veya aklınıza gelebilecek tüm parçaları kullanabilirsiniz.

mango 2014

Mango spor gömlekler koleksiyonun en dikkat çeken parçalarından olurken iş hayatında veya sokaktaki hoş görünümünüz bu parçalar sayesinde sağlanabilir. Mango gömlekler düz ve şık tasarımların dışında desenli tarzda da hazırlanırken zevkinize uygun bir parça bulmakta zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. Mango bluz modelleri hem klasik hem de spor tarzda hazırlanırken bu sezon kadınların gizemli ve çekici görünmesini sağlayan transparanlarda koleksiyonda dikkat çekmektedir.

mango 2014 yaz

Mango 2014 yaz koleksiyonu içinde öne çıkan parçalardan olan gömlek elbiselerinde farklı renkleri ve desenleri arasında seçim yaparak kadınsı duruşunuzu vurgulayabilirsiniz. Mango yazlık pantolonlar denim kumaştan hazırlanan parçalarla karşımıza çıkarken kadınların her an rahat edecekleri tarzda tasarlanmışlardır. Bu sezonun baştan aşağı beyaz giyinme modasını yaşamanızı sağlayan Mango üstlerde bluz, gömlek altta pantolon veya beyaz etekleri kadınlar için kreasyonuna dahil etmiştir. Ünlü markanın pantolonlarında desenlerde yer alırken bu sezon tropikallerin daha ağırlıklı kullanıldığı fark edilmektedir.

mango beyaz elbiseler

2014 Yaz Mango koleksiyonu yeni sezonda her kadının gardırobunda olması gereken tarzda hazırlık yapma şansı verirken alışverişlerinize ünlü markanın mağazalarından başlamanızı öneririz.

mango gömlek modelleri mango tulum modelleri mango yaz mango yazlık elbiseler mango yeni sezon


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 bayan sandalet modelleri
2014 Yaz bayan sandalet modelleri

2014 Yaz bayan sandalet modelleri bu sezonunda en popüler ayakkabılarından olurken koleksiyonlarda tüm kıyafetlerinizin altında kullanabileceğiniz alternatifler bulunmaktadır. 2014 Yaz...

Kapat