Up
2014 yaz muz pantolon modelleri

2014 Yaz muz pantolon modelleri son yıllarda moda trendlerinin hızla değiştiği günümüzde bu kış ve yaz ayları için oldukça uygun bir model trend olmayı sürdürüyor.

2014 Yaz muz pantolon modelleri kısa ve tam paça boylarıyla oldukça dikkat çekiyor. Bel bölgesinde tasarlanan pilelerin bolluğu ve kullanılan hafif kumaşlardan tasarlanıyor. Muz pantolon tarihi eski yıllara dayanıyor özellikle de Amerika da caz erkek müzisyenlerinin giydiği pantolonlardı 80′lı yıllarda ise bayan dolaplarına giren ve günümüzde ise bayanların favori pantolon modellerinden biri haline geldi.

2014 yaz muz pantolon modelleri

Muz pantolon modeli aslında her bayan için ideal modellerden biri değil özellikle ince ve uzun bacaklara sahip olmalısınız paça kısalığını boyunuzla orantılı seçmeye dikkat edin aksi takdirde uzun bacaklarınız bir anda kısa görünebilir. Muz pantolonlar kısa paçaları kısa boylu bayanlar yüksek topuklu ayakkabılarla destekleyerek daha uzun ve orantılı gösterebilirler. Uzun boylu bayanların büyük avantaj sağlayacağı muz pantolonlarla seçecekleri loafer, oxford ve babet tarzı ayakkabı modelleriyle tercih edebilirler.

muz pantolon

Muz pantolon modelleri aslında tüm giyim tarzlarıyla birlikte rahatlıkla kombin edilebilir. Spor giyim parçalarıyla yüksek bel pileli görselini ortaya çıkan atletler, gömlekler ya da kısa üst modeller deneyebilirsiniz. Klasik giyim kombinlerinde kısa ceket ya da kalçalar üzerinde tasarlanan ceket modellerini şık davetlerde ise yine hafif şık saten, ipek ve dantel parçalarla birleştirebilirsiniz.

muz pantolon modelleri

2014 Yaz muz pantolon modelleri kadınların her ortamda seçimlerinde yer alırken sizlerinde gardırobunuzda bulunması gereken parçalardan olduğunu düşünüyoruz.

siyah pantolon modelleri spor muz pantolon modelleri yazlık pantolon modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 pareo modelleri
2014 Pareo modelleri

2014 Pareo modelleri yazın gelmesiyle hissedilen sıcaklar bayan erkek tüm insanları deniz ve havuz etrafına çekmeyi başarırken kadınların vazgeçilmezlerinden oluyor....

Kapat