Up
2014 yaz plaj aksesuarları

2014 Yaz plaj aksesuarları bu güne kadar görmediğimiz kadar fazla çeşitle karşımıza çıkarken her tarza hitap edecek tasarımlar koleksiyonlarda yer alıyor.

2014 Yaz plaj aksesuarları binbir çeşit plaj kıyafetlerini tamamlamak adına şıklıkla yarışıyorlar. Bayanlar artık plajlarda günlük hayatlarında kullandıkları aksesuarları plaj özel tasarımlarla kullanıyorlar bu kez birbirinde şık yaz mevsimini canlı renkleriyle hazırlanmış aksesuarlar plaj kıyafetlerinizi daha da bir ön plana taşıyacak. Aksesuarlar bu sezon retro izler taşıyan eşarplarla renklenecek bayanlar bandana tarzı ya da retro bağlama şekilleriyle düz ya da desenli birçok eşarbı plajlarda saçlarının üzerinde sergileyecekler.

2014 plaj kıyafetleri

Plaj şapkaları yüzünüzü ve omuzlarınızı güneşin zararlı ışınlarından koruyan birçok çeşit içeriğine sahip olacaklar. Plaj şapka modelleri sezonun şık modelleri olan geniş kenarlı, kovboy, fötr tarzı hasır şapkalarla plaj şıklığınızı destekleyecektir. Plaj takıları ise birbirinden renkli farklı simgelerle sizlerin mayo ve bikinilerinizin üzerinde belirirken tasarımcılar deniz taşları, midye, yıldız tarzı deniz içerikli sembolleri büyük kolyelerde, geniş bileziklerde kullanıyorlar plastik malzemelerle de ön planda olacak.

2014 plaj modası

Plaj için bilezikler rengârenk şıklığıyla kollarınızı süsleyecek küpeler büyük halkalar bu yaz oldukça trend günlük hayatınızda kullandığınız şık küpeleri plajlarda kullanabilirsiniz takı çeşitliliği ve çokluğu bu sezon eğilimlerden biri olacak. Yeni sezon güneş gözlükleri büyük çerçeveli, aynalı, renkli, yuvarlak tasarımlar tarzınıza göre yüzünüzde şekillenirken retro kedigözü gözlük modelinde bu yaz kullanabilirsiniz oldukça romantik aksesuarlardan biri olarak dikkat çekecek.

2014 plaj trendleri

Plaj aksesuarları arasında çantalar ise büyük boyutlarıyla plaj tamamlayıcılarınızdan biri olurken dikkat çeken tekstil bez çantalar, hasır çantalar ve plastik çantalar desenleriyle çizgili, çiçekli ve iki ya da daha çok renk içeren bloklu tasarımlarıyla koleksiyonlarda yer alacaktır.  Bayanların ayak güzelliğini ortaya çıkaracak olan plaj sandaletleri genelde parmak arası ve bileklerden bantlı tasarlanan bu modeller taş, boncuk, kurdele, inci gibi birçok farklı süsleme teknikleriyle ayakkabılarda özellikle de plajlarda dikkat çekecekler.  2014 Yaz plaj aksesuarları tüm detaylarınızda kendinizi farklı hissedebileceğiniz alternatiflerden oluşurken sadece size tarzınızı belirlemek kalacaktır.

2014 yaz plaj aksesuarları plaj çantası modelleri plaj elbisesi modelleri plaj için-bilezikler plaj için kolyeler plaj için şapka modelleri plaj sandaletleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 plaj pantolon modelleri
2014 Plaj pantolon modelleri

2014 Plaj pantolon modelleri bu yaz birçok alternatif plaj kıyafetleri arasında dikkat çeken parçalardan biri olurken farklı kombinler oluşturmanızı sağlayacaktır....

Kapat