Up
2014 yaz saç bandı modası

2014 Yaz saç bandı modası sıcak günlerin yaklaştığı şu günlerde bayanların saçlarını özgürce sergilerken rahat edecekleri bir trend olarak yaşanacaktır.

2014 Yaz saç bandı modası doğallığın ön planda tutulduğu bir sezonu yaşayacağımız yeni sezonda büyük ilgi gören bir eğilim olmakla birlikte saç aksesuarları içinde bizleri eski, şık ve romantik görselliklere sürükleyecektir. Bu sezonun stil trendleri içinde dikkat çeken retro tarzının en dikkat çekici parçalarından olan saç bantları geniş ve dar olarak tasarlanırken açık saçlara, toplu at kuyruklarına, topuzlara hatta kısa saçlara sarılarak kullanılacaktır.

2014 yaz saç bandı modası

Saç bandı modelleri özellikle alın bölgesi geniş olan bayanlara tavsiye edilirken bu aksesuarlar sayesinde geniş alnınızı daha dar gösterip oval bir yüz şekli elde edebilirsiniz. Bu bantlar bayanların kurtarıcısı olurken kolay ve pratik bir aparat olarak ta kullanılacaktır. Saç bantlarının kadınlara kazandırdığı avantajlar arasında yağlanmış ve kirli saçlarınızı gizleme şansı vermesidir.

deri saç bandı

Saç bantları 60′lı yıllarda kabartılarak saç ortasına takılırken bu romantik parça yıllar sonra nostaljik esintilerle tekrar moda olacak ve 7’den 70’e bayanların seçimlerinde yer alacaktır. Elastik bir yapıya sahip olan bantlar bayanların tercihine göre geniş ve dar olarak tasarlanırken kullanımı tacı andıran bu aksesuar esnek olduğu için bayanların baş bölgelerinde gerginliğe yaratmayarak rahat ettirecektir. Geri topladığınız saçlarınızı spor tarzda görünüm kazandıracağınız bu bantlarla çok hoş bir havaya bürüyebilirsiniz. Saç bandı modelleri hazırlanırken dikkat çeken renk siyah olsa da tercihe göre pastel ve canlı renkleri de tercih edebilirsiniz. Saç bantlarından desenleri de kullanan tasarımcılar çiçek, çizgi ve retro tarzın vazgeçilmezi puantiyelerle hazırladıkları farklı alternatifleri sizlere sunmuşlardır.

saç bandı

2014 Yaz saç bandı modası bu sezon hayli ilgi görürken her kadının havasını farklılaştıracak ve şık bir havaya gireceği aksesuarlardan olacaktır.

saç bandı modelleri saç bandı trendi saç bantları


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
mezuniyet için saç modelleri
Mezuniyet için saç modelleri

Mezuniyet için saç modelleri genç kızların en özel ve güzel günlerinde organizasyonun en şık kızlarından biri olmalarını sağlayacak tasarımlarla beğenilerine...

Kapat