Up
yazlık etek modelleri

2014 Yazlık etek modelleri bu sezon modelleri kadar renkleri ve desenleri ile de bayanların tercihinde etkili olacak tasarımlarla hazırlanmıştır.

2014 Yazlık etek modelleri renk ve desen çeşitliliği koleksiyonlarda yer alırken yılın trendleri kadınların yılın her ayında severek kullandıkları bu kıyafetlerde bulunmaktadır. 2014 İlkbahar ve yaz aylarında popüler metalik tonlar gibi parlak, pastel, canlı renklerde yelpazesine sahip etek modellerinde özellikle beyaz üzerinde geometrik baskılar ve yanardöner olarak renklendirilen kumaşlar üzerinde leopar desenler dikkat çekecektir.

2014 etek trendleri

2014 Etek trendleri içinde siyah ve beyaz ikilisi bu yaz sezonunu favori eteklerinin şekillenmesinde büyük rol oynarken hemen her boy ve modelde hayat bulan bu muhteşem renk birçok desen çeşitliliğini de beraberinde getiriyor. Siyah ve beyaz renkteki eteklerde örneğin çizgi, çiçek, geometrik, puantiye ve leopar desen şıklığında etek modelleri tasarımları göz dolduruyor.

2014 yaz etek modelleri

Yeni sezon etek trendleri içinde baskın desenlerden biri olan çiçekler özgür ve bahar habercisi olarak dikkat çekiyor. Koleksiyonlarda retro esintiler taşıyan çiçek desenli etekler bu yaz şirin, kadınsı ve özgür bir tarzı benimsemek isteyen bayanların tercihleri arasında olacak gibi görünüyor.

desenli yazlık etekler

Metalik renk etekler bahar ve yaz aylarının en parlak trendleri arasında dikkat çekerken özellikle altın renginin daha çok ön planda olacağını hatırlatmak isterim. Altın rengi etek modelleri biraz iddialı parçalar arasında yer alsa da cesur bayanların seçimleri arsına girecek gibi görünüyor.

yazlık etek

Çizgi desenli etekler bu bahar ve yaz aylarında denizci tarzının vurgularıyla yine bayanların tercihlerinde yer alıyor. Enine ve boyuna çalışılan çizgiler vücut şeklinize uygun tasarımlarıyla dikkatli kullanmanız gereken desenlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ve son olarak ta yazlık etek modelleri tasarlanırken kullanılan birbirinden şık kumaşlardan bahsetmek gerekirse şeffaf kumaşlardan biri olan ince fileli kumaşlar, dantel, şifon, doğal, pamuk ve bu yılın en moda kumaşları arasında öne çıkarak kadınların her ortamda üstlerinde yer alacaktır.

yazlık etekler

 

2014 Yazlık etek modelleri arasında kış sezonunda severek kullandığımız derilerde ön planda yer alırken her ortamda şık görünümünüzle öne çıkmanız kaçınılmaz olacaktır.

yazlık etek modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
desenli elbise modelleri
Yazlık elbiselerde desen trendleri

Yazlık elbiselerde desen trendleri 2014 ilkbahar ve yaz sezonu koleksiyonlarında çok fazla kullanırken kadınların görünümlerine hareket kazandıracaktır. Yazlık elbiselerde desen...

Kapat