Up
2014 yeni aksesuar trendleri

Tarihin bilinmeyecek kadar uzak dönemlerinden beri takı kadının vazgeçilmezi olarak kullanılırken 2014 yeni aksesuar trendleri de vitrinlerde yer almaya başladı

2014 Yeni aksesuar trendleri zaman içinde çeşitlenip tarz olarak zamana ayak uyduran kadınların değişmez modellere bürünmesi ile karşımıza çıktı .Takı kıyafeti tamamlayan en önemli detay olmakla birlikte bence nerenizin dikkat çekmek istiyorsanız takıyı orda kullanmanız gerekmektedir.

yeni bileklik modelleri

Yeni bileklik modelleri bu yıl altın rengi çok moda, gümüş de öyle ama altın rengi daha fazla. İkili veya daha fazla kombinle takılan zımbalı, çivili modeller koleksiyonların ilk bakışta dikkat çeken parçaları arasında. Bu modellerin yanı sıra şans bileklikleri hayatımızın her anında kolumuzda taşımamıza bizleri zorlarken evlilik, aşk gibi deri ve parlak taşların kombiniyle oluşmuş tasarımları incelemenizi öneririz. Mavi boncuklu, incili bileklikler, neon renk şeffaf bileklikler ince modellerle beraber takılıyor.

yeni küpe modelleri

Yeni küpe modelleri içinde neon renkler, büyük taşlı sallantılı küpeler farklı tarzıyla bu yılın modası olurken kulak kepçesini saran manşet küpeler inci, yaprak, çivi modelleriyle gözlere hitap ediyor.  Özellikle tek kulak kepçesine takılan bu aksesuarı kulaklarda bolca göreceğiz. Halka küpeler, geometrik motifli, baykuş ve kuru kafaları da görmek bu yıl kaçınılmaz.

yeni bayan kolyeler

Yeni bayan kolyeler bu yıl uzun modelleri ile tercihleriniz arasında yer alabilirken tişört veya bir elbiseyle kombinleyip değişik uçlarla hareketlendirdiğimiz bu tarzın çok tutulduğu sokaklarda şimdiden kendini gösteriyor. Büyük parlak taşlı, baykuş, kurukafa saat ve harflerle uçlandırarak kullanabiliriz bence bu tarzı. Bu yıl şans kolyeleri de çok moda olurken sevdiklerinizin isimleri ve baş harfler kullanarak kolyeler kullanabilirsiniz. Dua yazılı kolyeler, melek kanatlı kalp kolyeler atın ve gümüş renkleriyle trendler arasında yer alacaktır.

yeni bayan yüzükler

Yeni bayan yüzükler eklem yerlerine takılan halkalar bu yılın en fazla tercih edilen yüzük tarzı olarak dikkat çekecektir. İşaret ve baş parmağa da takılan yüzüklerle eklem yüzükleri beraber kullanılırken sıralı parlak taşlı ve sade tarzlarını bulabilirsiniz. Hayvan desenli modeller, saat temalı ürünlerde gözleniyor. Aynı zamanda büyük ve parlak taşlı modelleri de tercih edebilirsiniz.

Yaka aksesuarı geçen yıldan moda oldu bu yılda moda olurken inci, pul, zımba, boncuk işlemler ile elbise ve gömleklerde kullanılabilen bir aksesuar olarak bu yılda bayanların yakalarını süsleyecek.

2014 yeni aksesuar trendleri şans kolyesi


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
prada çanta modelleri
2014 Prada çanta modelleri

Kadınların yaşadıkları ülkeler ve tarzları ne olursa olsun beğenerek kullandıkları 2014 Prada çanta modelleri bu sezonda tercihlerde yer almaya devam...

Kapat