Up
2014 yılan desen modası

2014 Yılan desen modası bitirmek üzere olduğumuz kış sezonunda başladığı trendini yazında sürdürecek şık fakat birazda ürkütücü bir akım olarak koleksiyonlarda yer aldı.

2014 Yılan desen modası yeni sezon dikkatleri üzerine çekecek kadar şık ve akıcı kumaşlar üzerinde kullanılırken bu desenler gerçeğini andıran piton yılanın eşsiz dokularıyla birçok kıyafet, ayakkabı ve çanta modellerinde yer alacaktır. Yılan desenler genelde doku olara gri, kahve ve siyah renk hakimiyetinde tasarlanırken iddialı bir giyim tarzını benimseyen kadınların farklı parçalarında tercih edilecektir. Yılan desenleri bu sezon trençkot, ceket, pantolon, etek, şort, tulum ve abiye elbiselerin çoğu modelinde göreceğimiz bir trend olmakla birlikte lüks görüntüsüyle sizi kendine hayran bırakacak ayakkabılarda, çanta modellerinde de hayli trend olacaktır.

2014 yılan desen modası

Yılan desen modası kendi başına tarz yaratmanızı sağlarken her kıyafette olduğu gibi bu desenler hazırlanan parçaları da kombin yaparken dikkat etmeniz modacılar tarafından hatırlatılmaktadır. Yılan desenlerini düz renklerle kombin yapmanız ya da aksesuar seçimlerinizde yılan desenli modelleri tercih ederek şık görünüm yakalamanız çok doğru olacaktır.

yılan desen

Yılan desenli kıyafetler bu sezon farklı renklerde de koleksiyonların en dikkat çeken parçaları olurken kahve siyah ağırlıkta olanları özellikle bayanların vazgeçilmez tercihlerinden yer alacaktır. Yılan desenleri günlük giyim için oldukça şık desenlerden biri olurken kombinlerinizde abartıya kaçmadan ayakkabı ve çanta modelleri kullanmanız tavsiye edilmektedir. Bu yıl özellikle abiye tulum modellerinde sıkça rastlayacağımız yılan desenlerini abartmamakta yarar bulunduğunu ifade eden modacılar zaten oldukça dikkat çeken bu deseni kullanırken karmaşaya yol açarak şıklığınıza gölge düşmemesi konusunda uyarılarda bulunmaktadırlar.

yılan desen ceket modelleri

Yılan desenler bu sezon ünlülerin de ayakkabı, çanta, mont, ceket, pantolon, bluz ve daha bir çok parçasında kendini gösterirken günlük hayatınızda veya gecelerde bu trend sayesinde kendi farkınızı ortaya koyabilirsiniz. 2014 Yılan desen modası aslında geçmişten günümüze gelen bir trend olurken bu sezon altın çağını yaşayacak diyebiliriz.

yılan desen elbise modelleri yılan desenli elbiseler yılan desenli kıyafetler yılan desen modası yılan desen yazlık giysiler


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 mezuniyet elbisesi modelleri
2014 Mezuniyet elbisesi modelleri

2014 Mezuniyet elbisesi modelleri koleksiyonlarda sergilenirken genç kızlarda okulların bitmesini şık parçalarla göz kamaştırmak için sabırsızlanıyorlar. Mezuniyet elbisesi Mezuniyet elbisesi...

Kapat