Up
2014 yırtık jean pantolon modelleri

2014 Yırtık jean pantolon modelleri geçtiğimiz yıllarda yakaladığı trendi arttırarak sürdürürken bu sezona da damgasını vuran parçalar arasında dikkat çekecektir.

2014 Yırtık jean pantolon modelleri denim kumaşın hayat bulduğu birçok parçada bu yılın en trend kıyafetlerinden olurken aynı zamanda asi havanızla dişilik vurgusu yapmanız kaçınılmazlaşacaktır. Yırtık jeanler sektörün yeniliklere imza atan markalarının koleksiyonlarında sergilenirken bu sezonun stil trendleri arasında dikkat çeken biraz bohem biraz hippi karışımı bir hava yakalamanızı sağlayacaktır. Bu sezon punk trendi ağırlıklı olarak saçlarda dikkat çekerken yırtık jean pantolonlarla da bu akımı yaşayabilirsiniz. Özel bir uygulamayla gelişi güzel yırtılan jeanler bu sezonun paça modelleriyle bütünleşirken tüm jean modellerinde göreceğiniz bu ayrıntı İspanyol, bol ve dar paçalarla moda olacakıtr.

2014 yırtık jean pantolon modelleri

Bayan yırtık kot pantolonlar maskülen bir asilik ve feminen bir dişilik sizlerin farklılığınızı adeta haykırmanızı sağlayacaktır. Yırtık kotların paçalarında skinny jean ve boyfriend jeanlerde yer alırken zengin çeşitlilik içinde sizlerinde vücut hatlarınıza veya tarzınıza uygun bir parça bulmanız zor olmayacaktır. Yırtıklık salaş tarzda jean modellerinde de oldukça ilgi görürken günlük spor babet ve spor ayakkabı ile kullanabildiğiniz bu jeanleri şık gecelerde de tercih edebileceksiniz.

bayan yırtık kot modelleri

Yırtık kot pantolonlar düşük ve yüksek bel detayla tasarlanan modeller eskitilmiş ve yırtılmış olarak dikkat çekerken tarzı siz belirleyebilirsiniz. Dünyaca tanınan ve stil ikonu haline gelen bir çok ünlünün de üzerinde gördüğümüz bu pantolonlarda özellikle boyfriend yırtık kot modelleri şık gecelerde ve sokak modasında sergiliyorlar. Yırtık jean modelleri ile kombinleyeceğiniz birçok üst tasarımla eşleştirme şansı sizlere sunulurken rahat ve cesur bayanlara kesinlikle denemelerini tavsiye ederim. Yırtık jean modellerinde özellikle mavi tonlarındaki renkler öne çıkarken bahar ve yaz sezonu olmasına rağmen siyah jeanlerde de bu detay yer almaktadır.

yazlık yırtık jean modelleri

 

Hareketli yaz akşamlarında veya sokak modasında tüm gözleri üzerinize çekeceğiniz 2014 yırtık jean pantolon modelleri özellikle moda akımlarını yakından takip eden bayanlara tavsiye ederim.

yırtık jean yırtık jean kombin yırtık jean modelleri yırtık jean pantolon yırtık kot modelleri yırtık kot pantolon yırtık kot pantolonlar


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
country tarzı dekorasyon trendi
Country tarzı dekorasyon trendi

Country tarzı dekorasyon trendi yaşam alanlarımızda farklı eğilimleri yaşadığımız günümüzde aslında geçmişin izlerini taşıyan bir moda olacaktır. Country tarzı dekorasyon...

Kapat