Up
2014 zara kadIn koleksiyonu

2014 Zara kadın koleksiyonu bu sezon hayli geniş bir şekilde hazırlanırken hemen her ihtiyaca cevap verilmeye çalışılmıştır.

2014 Zara kadın koleksiyonu çantadan ayakkabıya, kazaktan triko bluza, elbiseden cekete, kabandan aksesuara kadar bir bayanın hem dişi hem de maskülen görünmesini sağlayacak parçalarla hazırlanmıştır. 2014 yılının trend renk, desen ve kesimleriyle farklı kumaş, ayakkabı ve aksesuarlarla sizleri sarıp sarmalamaya aday olan Zara ufak detaylarla şık görünmenin ne kadar kolaylaşacağını da göstermektedir. Farklı parçalarla koleksiyona renk katan Zara hem modern hem de çekici yaklaşımlarla modaya renk veriyor.

2014 zara kadIn koleksiyonu

Zara kabanlar ve montlar renklerin yanında modellerde çeşitlilik arz ederken dikkat çekici parçalarda ekoseler, çizgiler, yünlü ve deri seçenekleri sizlerin beğeninize sunulmuştur. Elyaf dolgulu kemer detaylı uzun montlar, maskülen tarz uzun ve kısa üstler, trençkotlar ve paltolar, kürkler bu yılın Zara trendlerin oluşturuyor.

zara

Zara kuzu derisi içi kürklü haki montlar kadınlar arasında verilen spor şıklık konusundaki rekabette öne geçmenizi sağlayacak en etkili parça olacaktır. Leopar desen kabanların yanında ceketlerde kruvaze, asker tarz düğmeler dikkat çekmektedir. Üst bedenden iliklenen gri, bordo, siyah ve toprak renkleri aynı zamanda sezonun trendlerini de yakalamanızı sağlayacaktır. Tek renk mavi, yeşil ve kırmızı tek düğme ceketler kısacası her tarzın kendine yakışan bir parça bulacağı tasarımlara imza atılmıştır.

zara 2014

Zara bayan pantolonlar arasında bol ve dar paça farklı renklerde bazıları uzun bazıları bilekte biten kumaştaki tasarımlar yer almaktadır. Bu sezon farklı parçalarda karşımıza çıkan deri Zara koleksiyonunda pantolonlarda kullanılmıştır. Dar paça şalvar kesim pantolonlar sizlere şık bir görünüm verirken etek ve elbiselerde deri, yünlü,  kumaş materyallerden hazırlanmıştır.

zara ceket

Zara etek modelleri içinde ilk dikkatimizi çeken model kloş ve kalemler olurken renklerde siyah, gri tonları öne çıkmaktadır. Zara yeni sezon elbiselerde çiçekler, çizgiler, tek renkler ve deriler genelde kısa, diz üstü veya uzun boylarda tasarlanmıştır.

zara elbise

Zara aksesuarlar uzun kolyeler, çantalar, kısa botlar, ayakkabılardan oluşurken bu parçalar hazırlanırken kullanılan metalik tonlar, beyaz, siyah, zımba detayları ve kolej tarz dikkat çekmektedir.

zara etek

2014 Zara kadın koleksiyonu farklı stillere sahip kadınların arayışlarına cevap verirken sizlerinde kendi zevkinize uygun parçaları bulmanız çok kolay olacaktır.

zara genÇ kız koleksiyonu zara kaban zara yaz koleksiyonu zara yeni sezon


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
kadın kürk mont modelleri
Kadın kürk mont modelleri

Kadın kürk mont modelleri bu yıl ister gerçek ister taklit olsun her detayda moda olan materyalin bayanlar tarafından ilgi görecektir....

Kapat