Up
2015-bayan-kaban-modelleri-1

2015 Bayan kaban modelleri soğuk havaların yaşandığı şu günlerde sizi ısıtırken görenlerinde hayranlıkla bakmasını sağlayacak yeni trendler ile karşımıza çıkıyor.

Bayan kaban modelleri

2015 Yılına damgasını vuracak bayan kaban modelleri öncesinde renk, desen ve malzeme gibi trend uyarısı yapmak daha doğru olacak. Canlı renkler bu yılın kaban eğilimini ilk sırasında yer alıyor canlı ve parlak yani kış kasvetinden kurtulmak için oldukça doğru tercihlerden biri olacak olan bu kabanlarda renkler fuşya, yeşil, kobalt mavi, mor, sarı, kırmızı, turuncu gibi ana renklerden tasarlanıyor. Bayan kaban modelleri ikinci listemizde ise pastel tonlar kendini gösteriyor pastellerde uçuk aklınıza gelen tüm renkler kış soğukluğuna yumuşak bir bakış ile bakmanızı sağlayacak. Özelliklede uçuk mavi, sarı, turuncu, pudra, leylak renkleri şık spor tüm giyim tarzlarınız için seçilen şık pastel tonlar olarak dikkat çekecek.

2015-bayan-kaban-modelleri-1

Bayan kaban modası

Bayan kaban modelleri kendi modası içinde desenlere baktığımızda ise kesinlikle bu yılın en çok konuşulan trendi olacağına eminim renk blokları evet bu desen çalışması bu kış özellikle de kürk kabanlarda oldukça farklı bir görsellikle sunuluyor olacak. Bayan kaban modelleri geometrik şekiller ya da sadece basit iki ya da birçok rengin yan yana kullanılması dahi kabanı farklı bir boyuta taşıması başarmış görünüyor. Bayan kaban modelleri desen dediğimizde leoparı atlamakta yarar var kürk kaban modellerinde özellikle kullanıldığını görmek mümkün olacak.

2015-bayan-kaban-modelleri-2

Kürk kaban modelleri

Bayan kaban modelleri içinde kürk bu kış çeşitte çok renkte desende bu kış modacılar taklit kürkleri daha çok kullandıkları için seçenek imkânı da daha fazla oldu. Taklit kürklere talepte oldukça fazla gerçeğini aratmayacak kalitede üretilen kürk kaban modellerinde tüylü ve tüysüz olmak üzere iki farklı malzeme kullanıldığını söylemek mümkündür.Bayan kaban modelleri Klasik ve overized bu yılın kaban modasının son trendi oversized oldukça klasik kaban modellerinde daha şık durun bir kalıp erkeksi görseli şık bir sertlik ve farklı bir hava yaratmak için oldukça etkili bir tasarımlar arasında yer alıyor. Bayan kaban modelleri bu yıl klasik kabanlar oversized tarzlarıyla favori parlardan biri olacak gibi görünüyor. Oversized koyu ve kasveti kış klasik renkleriyle sunuluyor genelde siyah, bej, beyaz, kahve ve grinin birçok tonunu tercih edebilirsiniz. Oversized kaban alırken dikkat etmeniz gereken bedeninizin sadece bir beden büyüğündeki kabanları tercih etmelisiniz. Bayan kaban modelleri abartılı büyük olan kabanlar şık değil daha çok içinde kaybolduğunuz görsellikler yaratmanızı sağlayacaktır.

 


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
en güzel peplum kombinleri
En güzel peplum kombinleri

En güzel peplum kombinleri yeni sezon koleksiyonlarında etek, üst ve ceket tarzı parçalarda kullanılarak sokak modası da dahil olmak üzere kadınların...

Kapat