Up
pr_01_11671_max

Topuklu ayakkabılar her kadının tutkusudur. Tabi bu alanda çok başarılı markalar var. Bunlardan biri de Alexander Mcqueen. Başarılı tasarımları ile stil sahibi kadınlara hitap eden marka, hem günlük hayatta, hem çalışma hayatında hem de gece davetlerinde tercih edebileceğiniz birbirinden şık ayakkabı modellerine imza atmaya devam ediyor. Tabi biz de Alexander Mcqueen ayakkabı tasarımlarını yakından takip ediyor. Kendine has kaliteli tasarımları ve koleksiyonları ile 2013 sonbahar sezonunda da en trendy ayakkabı modellerini bizlere sunacak olan markanın yeni koleksiyonu da bayanları kendine aşık edecek gibi görünüyor.

Babetlerden topuklu ayakkabılara kadar her kadının tarzına hitap eden alçak ve yüksek topuklu ayakkabılarını vitrinlerde bayanlara sunan Alexander Mcqueen, özellikle bir kadının duruşunu anında değiştirebilecek birbirinden güzel topuklu ayakkabıları ile dikkatimizi çekiyor. İçinde bulunduğumuz sonbahar-kış sezonu için kaliteli botlar ve çizmeleri podyumlarda görücüye çıkaran markanın ayakkabıları, şimdilerde vitrinleri süslüyor.

Henüz Türkiye’de mağazası bulunmayan Alexander Mcqueen’in ayakkabılarını, ister online olarak isterseniz de çeşitli butik ve mağazalardan satın alabilirsiniz. Fiyatları birçok markaya oranla yüksek olsa da, modası hiç geçmeyecek bir ayakkabı satın almak ve gecenin en dikkat çekici bayanı olmak istiyorsanız Alexander Mcqueen ayakkabılara mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
Kadınların Aradıkları

Aynı sayfalarda kadın ve alım satım, fazla tüketim ilişkisi kurularak ve alım satım bir rahatsızlık, bağımlılık olarak değerlendirilerek, bu konuyla...

Kapat