Up
alyans-modelleri

Çiftler evlilik yolunda atacakları ilk adımda sevgilerini ölümsüzleştirdiklerini temsil eden alyans modelleri 2014 yılında farklı tasarımlarla sizlere sunuluyor.

Alyans kadın ve erkeğin sadakati, bir ömür boyu sonsuz bağlılığı simgeleyen ufak bir takı olarak görülmesine rağmen genellikle seçiminde kararsızlıklar yaşanmaktadır. Kimileri her yıl alyansını yeniler ki bu batıl inançları olanla tarafından pek tavsiye edilmediğinde bir ömür boyu aynı alyansı parmağından çıkarmazlar.

alyans-modelleri

Alyans çeşitleri tektaş, tambur, beştaş olarak taşlı modelleri ile tercih edilebileceği gibi daha düz tasarımlarda tercihlerinizde yer alabilir.

Klasik alyans modelleri halen moda olmakla birlikte çeşitli takı ve mücevher firmalarınca hazırlanan tasarımlarda ilgi görmektedir. Alyanslara verilen farklı model ve tasarımlar kararsızlığınıza sebep olabilir. Geline özel yapılan alyanslar taşlı tasarlanırken bu modellerin taşsız modelleri damat adayları için hazırlanmaktadır. Beyaz altının sarsılmaz tahtını pembe, pembe beyaz, pembe sarı tarz alyanslarda üretilerek hareketlendirmiş.

bombeli-alyans-modelleri

Alyans modelleri içinde platine piyasasının ve talebin artmasıyla birlikte çok farklı taşlarla hazırlanan tasarımlar satışa sunulmuştur. 2 renkli alyanslar üzerine beyaz ve farklı renk taşlar kullanılan alyanslarda trendler arasında dikkat çekmektedir. Bu alyansların taşları değerli olan zümrüt, safir ve yakutla süslenirken bu taşların en çok rağbet göreni safirdir. Pırlanta kullanılan nazar boncuğu desenli tasarımlarda seçiminiz olabilir.

duz-alyans-modelleri

Kalın alyans modelleri de seçimlerinizde yer alabileceği gibi değişik dokular ve sıralı taşlarla bezeli modelleri evlilik hazırlığındaki çiftlerin en çok tercih ettiği tasarımlar arasında yer almaktadır. Kalın alyansları yanında çizgili ve şeritlerden oluşmuş sarı altın ve gümüşlerin eşlik ettiği modern alyans modelleri de tarzınız olabilir.

en-sik-alyans-modelleri

Kendi isteğiniz ve ortak kararınız olan hayalinizdeki alyans modelini yaptırmak belki tercihiniz olabileceği gibi böyle bir düşünceniz varsa bunun için 3- 6 hafta öncesinden sipariş verip herkesten farklı bir alyansa sahip olabilirsiniz.

farkli-alyans-modelleri

Alyans seçiminde dikkat edilmesi gerekenler arasında özellikle şık gösterişli bir model istiyorsanız beyaz ve sarı altın üzerine döşenmiş değerli taşlardan oluşan alyansları tercih edebilirsiniz. Alyans seçiminiz eğer zarif olanları tercih ederseniz beyaz altın ve pırlantadan oluşan tasarımlar size göre olabilir. Üçlü tam tur, beştaş pırlanta, birbirinden bağımsız tambur veya tek taş pırlanta alyanslar da seçiminiz olabilir.

2014-alyans-modelleri alyans-modelleri-ve-fiyatlari klasik-alyans-modelleri yeni-alyans-modelleri yeni-moda-alyans-modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

    COMMENT (1)

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
yeni-sezon-kaban-modelleri
Yeni sezon kaban modelleri

Kışın geldiğini müjdeleyen kar tanelerinin düşmeye başladığı şu günlerde yeni sezon kaban modelleri sizlere şıklık ve sıcaklık katmak için geldi....

Kapat