Up
asker tarz giyim

2014 Military trendinin parçası olarak bayan giyim markaların koleksiyonlarında yer alan asker tarzı üst kıyafetler yılın gözde parçaları olarak ilgi görmektedir.

Asker tarzı üst kıyafetler hemen her koleksiyonda farklı kıyafet parçaları ve detaylarıyla maskülen bir tarz içinde sunulurken kadınların dişiliğin en iyi vurgulanacağı tarzda kıyafetlerle yaşanacaktır. 2014Yılında bayanların erkek koleksiyonu istilası sürerken asker tarzını yansıtacağınız kaban, gömlek, pantolon, etek gibi ana parçalarla bu akımı takip etme şansınız olacaktır. Asker renkleri kadar desenleri, düğmeleri, sembolleri ve tüm ayrıntılarını bu yıl kullanan tasarımcılar koleksiyonlarda birbirinden şık parçalar tasarlamışlardır.

askeri giyim modası

Asker tarz giyim keskin bir kontrast özelliğinin yanında erkeksi sertlik ve kadınsı bir kırılganlık oluşturmasıyla daha çekici bir görsellik kazandırarak kadınların farklı görünmelerini sağlamaktadır. Malum kış mevsimi içindeyiz ve asker trendini en iyi yansıtacağınız üst tercihlerde bu tarzın kaban, ceket, yelek kazak, sweet gibi modellerden bahsederek bu yılın trendini sizlerle paylaşmak istedim.

askeri tarz üstler

Asker trendi üst giysiler tasarımcılar bu modanın baskın renkleri arasında yer alan haki, kahverengi, yeşil ve gri gibi tonları kullanırken bu yıl military tarzının renk olarak dışına çıkmayı başarmışlardır. 2014 Kış sezonunda bir çok renk birleşiminden yaratılmış kamuflaj yada düz renklerde tasarımları koleksiyonlarına dahil etmişlerdir. Tasarımcılar asker trendini kara askeri tarzını renk olarak yorumladıkları önceki yılların aksine bu yıl ise tarz karacı asker tarzının dışına çıkılarak hava asker tarzının renklerinin izlerini taşıyacaktır. Kürk tasarımlarda dahi gördüğüm mavi, beyaz, gri ve yeşil tonları bu yılın en çok konuşulan renk tonları arasında dikkat çekecektir.

asker tarz ceket

Asker trendi üstlerde bu yıl düz renkler ve desenlerde kaban, yağmurluk, yelek, ceket, gömlek, kazak ve sweetler de göreceğiz. Bayanlar kış sezonunda anorak, gabardin dahil tüm kumaşlarda kaban modellerini severek kullanacaklardır. Asker tarz yelekler şişme ve kumaş tasarlanırken ceketlerde birbirinden şık tasarımlarda yer alıyor. Modacılar kadınlar için apoletli, metal düğmelerle ve yama ceplerle şıklaştırılmış uzun yada kısa ceketleri tercih ederken gömleklerde asil renkler ve desenler bu trendi en iyi yansıtan parçalar arasında olacaktır. Asker tarz ceketler bu sezon military trendini yaşamak isteyen kadınların ilk tercihleri arasında yer alırken özellikle sokak modasında sıklıkla karşımıza çıkacaktır. Asker tarz gömlekler farklı kombin yapabilme imkanı sunmasıyla kadınların öncelikli üst tercihlerinden olacaktır.

asker tarz ceketler

Asker tarzı üst kıyafetler arasında kazak ve sweetlerde kamuflaj veya düz yeşil tonları tercih ederek kombinlerinizi oluşturabileceğiniz gibi erkeksi havanızla beyleri etkileyebilirsiniz.

asker tarz giyim asker tarz gömlek asker tarz gömlek modelleri asker tarzı üst kıyafetler


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
uzun eldiven modelleri
2014 Uzun eldiven modelleri

2014 Uzun eldiven modelleri ünlü koleksiyonların en dikkat çeken aksesuarları arasında yer alırken bu sezonun hitlerinden olacaktır. 2014 Uzun eldiven...

Kapat