Up
evgör koltuk takımları

Ev dekorasyonu, özellikle salon dekorasyonunda, koltuk modelleri oldukça önemlidir. Dekorasyonun büyük bir bölümünü oluşturan koltuk seçimi, hem evinizin tarzı ile uyumlu olmalı, hem de sizin zevkini yansıtlmalıdır.

Köşe koltuk takımları, son yıllarda sık tercih edilen koltuk modelleri arasında yer alıyor. Özellikle yerden tasarruf etmek isteyen aileler için doğru bir seçim olan köşe koltuk takımları, modern ev dekorasyonu ile oldukça uyumludur. Modern ev dekorasyonunun yanı sıra, dekorasyon tercihini klasik modellerden yana kullanan evlerde, avangard koltuk takımları dikkat çekiyor.

Tarzı, işlemeleri ve motifleri ile klasik bir görünüm sergileyen avangard koltuk takımları, salon dekorasyonunda klasik bir tarz yaratmak isteyenler için ideal. Yine klasik halı modelleri ve perde takımları ile tamamlayabileceğiniz avangard koltuk takımlarının fiyatları, köşe koltuk takımları ya da diğer salon takımlarına oranla biraz daha pahalı.

Modern dekorasyonu oturma odasına bırakan, salonda daha klasik ve daha ağır bir tarz oluşturmak isteyen ailelerin tercihi olan avangard koltuk takımları, 2013 yılında da birbirinden farklı model ve renk seçenekleri ile mobilya mağazalarındaki yerini alıyor. Genellikle kahverengi, krem, beyaz ve yeşil renklerde satılan avangard koltuk takımları, hem kumaşları hem de yastıkları ile klasik bir tarzın parçası oluyor. Koltuk kumaşları ile uyumlu olarak seçeceğiniz mobilya ve halı, perde gibi tekstil ürünleri seçiminde, mutlaka doğru bir kombin oluşturmalısınız.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013 oje modası 5
2013 Oje Trendleri

İlk izlenimde en çok dikkat edilen şeylerden biri temiz dişler ve bakımlı tırnaklardır. Özellikle erkekler, kadınlarda tırnak bakımına büyük önem...

Kapat