Up
beyaz gömlek modelleri

Bayan beyaz gömlek modelleri sezonun en şık renginin kombin şansını arttıran parçasında kullanılmasıyla yaşanırken aynı zamanda moda olacaktır.

Bayan beyaz gömlek modelleri 2014 ilkbahar yaz sezonunun en çok konuşulan trendlerinden biri olarak dikkat çekerken spor, klasik ve şık giyim tarzları düşünülerek tasarlanan parçalar sizlerin beğeninize sunulmuştur. Farklı beyaz gömlek modelleri koleksiyonlarda yer alırken sezonun en dikkat çeken rengi olarak kullanılan ve moda olan beyazla çekiciliğini bir kat daha artıran gömleklerde erkek yaka, şal, dik, fırfırlı, vagonlu, kayık, V ve yuvarlak yaka tasarımlar ilk bakışta dikkat çekmektedir.

beyaz gömlek

Beyaz gömlek modelleri bahar aylarına yönelik uzun kol tasarımlarıyla koleksiyonlarda öne çıkarken spor modellerde salaş tasarımların hakimiyeti gözlenmektedir. Yeni sezonun kıyafet trendleri arasında yer alan boyfriend beyaz gömlekleri bayanlar jean pantolonları ile kombin yaparak rahat edebilirler.

beyaz gömlek modelleri

Klasik beyaz gömlek modelleri iş ortamları için kluplu, bedene oturan tarzda tasarlanırken takım şıklığınızı tamamlamak için ilk tercihleriniz arasında yer alacaktır. Özel gecelerde veya iş toplantılarındaki kıyafet seçimlerinizde yer alabileceğini düşündüğümüz şık beyaz gömlek modellerinde ise dantel, saten ve şifon tarı lüks kumaşlarla daha dikkat çekici parçalar hazırlanmıştır. Beyaz gömlekler tüm giyim stilleri için oldukça uygun bir üst tercihi olarak karşımıza çıkarken beyaz tişört modası kadar trendini yükselten gömlekleri tarzınıza uygun tasarımlar arasından tercih edebilirsiniz.

dantel beyaz gömlek modelleri

Şeffaf beyaz gömlek modelleri bu sezonun transparan trendini yaşamanızı sağlarken aynı zamanda gizemli çekiciliğinizle bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz. Beyaz gömlek kombini yaparken hemen her rengi kullanabilmeniz size avantaj ve kıyafet seçimlerinizde avantaj sağlayacaktır. Bayan beyaz gömlek modelleri ile kombin yaparken pastel tonlardan hazırlanan parçaları özellikle bronz tenlerde muhteşem duracaktır.

bayan beyaz gömlek modelleri keten beyaz gömlek modelleri klasik beyaz gömlek klasik beyaz gömlek modelleri saten beyaz gömlek modelleri şeffaf beyaz gömlek modelleri yazlık beyaz gömlek modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 torba çanta modelleri
2014 Torba çanta modelleri

2014 Torba çanta modelleri sezonun eski fakat yeni yükselişe geçen aksesuarlarından biri olurken hippi tarzını yaşamak isteyenlerin vazgeçilmezi olacaktır. 2014...

Kapat