Up
bayan güneş gözlüğü modelleri

Bayan güneş gözlüğü modelleri her mevsiminin vazgeçilmez bir aksesuarı haline gelirken en yeni tasarımlarının satışa sunulmasıyla yoğun ilgiyle karşılandı.

Bayan güneş gözlüğü modelleri aslında sağlık açısında oldukça önemli bir yere sahip olurken günümüzde artık aksesuar listesinin başında yer alıyor. 2014 İlkbahar ve yaz mevsiminin moda gözlükleri renkleri, tasarımları, detaylar ve şekilleriyle koleksiyonlarda bayanların beğenisine sunuluyor. Sezonun güneş gözlüklerinde aynalı modeller oldukça moda şeffaf ve renkli modellerini göreceksiniz.

2014 güneş gözlüğü modelleri

Yuvarlak güneş gözlükleri son yıllarda etkisini gösteren hippi tarzının vazgeçilmezi olurken bu sezon oldukça ilgi görecektir. Bu güneş gözlükleri 70’li yıllardan günümüze gelen kızların görünümünü yakalamanızı sağlarken sizlerde nostaljik aksesuarlara meraklıysanız ve bu giyim tarzını farklı parçalarla yaşıyorsanız mutlaka denemeniz gerekmektedir. Kedi gözü güneş gözlükleri sezonun retro eğilimlerden biri fakat oldukça etkileyici tarzlarıyla dikkat çekecekler. Retro tarzı son iki sezondur farklı parçalarla moda dünyasında hız kazanırken sizde trendleri yaşamak istiyorsanız güneş gözlüğü seçiminizde bu modeli tercih edebilirsiniz.

aynalı güneş gözlükleri

Büyük çerçeveli güneş gözlükleri yeni sezonda yine moda olurken bu kez renkleri ve farklı kemik çerçeveleriyle sunulacak. Beyaz çerçeveli güneş gözlükleri ise oldukça farklı bir tarz oluşturmanızı sağlayacağı gibi ilk bakışta dikkatlerin sizde yoğunlaşması sağlanacaktır. Çerçevelerde tasarlanan motif ya da farklı objelerle süslenmiş modellerde sezonun değişmeyen bir başka gözlük modeli olurken spor tarzda oldukça fazla tercih ediliyor. Bayan güneş gözlük modellerinde bu yılın desen şıklığı da tasarımların dikkat çeken ayrıntıları arsında olurken yılan, leopar, çizgi, çiçek gibi birbirinden spor ve şık modelleri sezonun ilerleyen günlerinde göreceğiz. Aynalı güneş gözlükleri geçtiğimiz sezon yakaladığı yükseliş eğilimini sürdürürken büyük çerçevelerle bu sezon bayanların seçimlerinde yer alacaktır.

bayan güneş gözlüğü

Kaliteli güneş gözlüğü kullanmaya dikkat etmeniz öncelikle sağlığınız için önemli olmakla birlikte bu sezon sizler için hazırlanan koleksiyonlardaki çeşitlilik sanırım seçim yapmanızı daha da zorlu bir hale getirecektir. 2014 Bayan güneş gözlüğü modelleri içinde kendi yüz hatlarınıza, saç ve ten renginize, giyim stilinize uygun tercihler yapmanız hayal ettiğiniz görünümü yakalamanızı sağlayacaktır.

bayan güneş gözlüğü modelleri bayan güneş gözlükleri beyaz güneş gözükleri desenli güneş gözlüğü modelleri en şık güneş gözlükleri ilginç güneş gözlükleri yeni güneş gözlüğü modelleri yeni trend güneş gözlükleri yuvarlak güneş gözlükleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

    COMMENT (1)

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 yaz kısa üst modası
2014 Yaz kısa üst modası

2014 Yaz kısa üst modası sezonun eski retro tarzı esintileriyle beraber koleksiyonlarda yer alan trendlerinden biri olacaktır. 2014 Yaz kısa...

Kapat