Up
saç trendler 2014

Bayan moda saç modelleri her sezon kadınlar için birbirinden hoş tasarımları ile sizleri beğenisine sunulurken eğer stilinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız bu muhteşem modellerin içinden mutlaka kendinize uyun bir model bulabilirsiniz.

2014 Saç modeli trendleri arasında kadınların hoşlarına gidecek birçok model yer alırken sizlere tavsiyemiz yüz hatlarına göre seçimler yapmanız olacaktır. Kadınların günlük yaşamlarında olduğu kadar iş hayatlarında ve özel gecelerde güzel görünmeleri içinde modeller hazırlayan saç tasarımcıları şık bir tarz yaratmanız için tüm hünerlerini göstermişlerdir. Geçen sezon kadınların severek kullandıkları kahküller yine modasına devam ederken sizlerin güzelliğinizi perçinleyecek bu model sanırım en pratik ve hoş tasarım olacaktır. Bayan saç modeli trendleri içinde at kuyrukları hanımların seçimlerinde yer alırken özellikle uzun saçlı kadınların zarif ve masum bir görünüm kazanmaları çok kolay olacaktır.

Moda saç modelleri sizlerin farklı parçalarınızda yakaladığınız şıklığı tamamlamanızı sağlayacak farklı tasarımlarla şekillenirken bu sezon örgü saçların yıı olacaktır diyebilir. Örgü saç modeli kadınlara sunduğu rahatlık ve güzel görünümle tercih edilecek ve her ortamda kullanılacaktır. Uzun saçlı kadınların sorun yaşamasını önleyecek bu model sayesinde masum bir güzellik yakalamanız da çok kolay olacaktır. Kadınların erkekleri baştan çıkartmasını sağlayan ıslak görünümlü saçlar bu sezonda tercihlerde hayli fazla yer alırken sizlerin bu modeli uygulaması da saç şekillendirici ürünler sayesinde çok kolay olacaktır. Kadınların çekici bir görünüm kazanmasını sağlayan ıslak görünümlü saçlar gece kıyafetlerinizle bile kullanabileceğiniz kurtarıcınız olacaktır.

2014 Bayan saç modası olarak geçen sezondan beri kadınların ilk tercihleri arasında yer alan katlı saçlarda kış aylarına damgasını vuracaktır. Katlı saçlar sayesinde güzelliğinizi pekiştirmeniz mümkün olacağı gibi aynı zamanda yüzünüzde saklamak veya dikkati başka yöne çekmek istediğiniz bölgelerde kamufle edilebilir. Kısa saçlı kadınların saç modeli tercihlerinde bob saç modeli yer alırken farklı ve sıra dışı bir görünüm sergilemek isteyen bayanlara bu modeli özellikle tavsiye ederiz. Son yıllarda şarkıları, hayatı, kıyafetleri ile dikkat çeken Rihanna saç modeli de bu sezon kısa saçlı kadınların sıra dışı bir tarz arayışlarına çare olabilir.

2014 saç modası asimetrik saç modelleri bohem saç modeli bukle topuz modelleri dağınık saç modelleri dağınık topuz modeli dalgalı topuz modelleri doğal bukle saçlar doğal saç modeli moda saç modelleri natural saç modelleri örgü saç modelleri saç trendler 2014 yandan kahkül saç modeli geriye taranmış saç modeli


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
yırtık tayt
Yeni tayt modelleri

Yeni tayt modelleri geçtiğimiz yılın kış ve yaz moda trendlerinden biri olan bu alt kıyafetler 2014 kış sezonunun da her...

Kapat