Up
bayan takım elbise modelleri

Bayan takım elbise modelleri bu sezonda koleksiyonların en ön saflarında yer alırken özellikle maskülen tarzın yaşanmasını sağlayacaklardır.

Bayan takım elbise modelleri modacılar tarafından oldukça fazla benimsenerek koleksiyonlarında geniş yer verdikleri parçalar arasında yer almaktadır. Geçtiğimiz yıllarda bayanların daha çok iş hayatının koşuşturmacasında, ofis ortamlarında tercih ettikleri takımlar bu kez sadece kadınların günlük giyim tercihleri arasına girecektir. Evet bayanlar takım elbiseler genelde etek, elbise ve pantolonlu takımları tercih ediyordu bu yıl bu üç tarzda oldukça fazla koleksiyonlarda yer aldı. Erkeksi takımların çokluğu bayanların seçimlerini kolaylaştırırken şıklık ötesi birçok tasarım bayanların beğenisine sunuldu.

2014 takım elbise modelleri

Bayan takım elbiseler tasarımcıların uzun uğraşlar sonrasında hazırladıkları koleksiyonlarda yer alırken özellikle erkeksi tarzı vurgulayan pantolonlu takımlar ön plana başarıyla taşınmıştır. Bayan takım elbiselerin pantolonlarında ve ceketlerinde model, kumaş, renk ve desenlerle de inanılmaz farklılıklar göz ardı edilemeyecek kadar dikkat çekerken ceket modelleri tek, iki, üç düğme olarak tasarlanmıştır.

bayan takım elbise modelleri

Bayan takımların ceket modelleri kruvaze ve blazer tarzı genelde yer alırken bu parçaların özellikleri arasında erkek, dar, geniş, dik, smokin, fular ve yuvarlak yakalar dikkat çekiyor. Mevsimsel kol detayları kısa ve uzun olarak değişirken ceketlerde gizli cep, kapaklı cepler ceket modellerini tamamlayacaktır. Bayan takım elbiselerin pantolonlarında ise dar, İspanyol, bol, boru paça modeller belde ise düşük ve yüksek bel tasarlanırken cepler yanda zarif kesimlerle arkada gizli yada kapaklı modellerle şekillenmiştir.

elbise ceket takımlar

Bayan pantolonlu takım elbiseler kış ve yaz aylarında modasını doludizgin sürdürürken kış koleksiyonlarında özellikle tüvit, kadife, yün, kaşe ve pamuklu kumaşlar tercih edilecektir. Etek ceket takımlar bu sezon kadınların çekici ve şık görünmelerini sağlarken bence kendimizi en iyi hissedeceğimiz parçalardan olacaktır. Takımların etekleri genellikle kalem etek tarzında hazırlanırken bizlerin iş hayatında ve özel davetlerde öne çıkmamızı rahatlıkla sağlayacaktır.

etek ceket takımlar

Abiye takım elbise kumaşlarında ise, saten, pullu, payetli kumaşlar yer alırken desenlerde ekose, çiçek, çizgi, kaz ayağı ve puantiye gibi nostaljik takımlar bu sezon bayanların tercihleri arasında yer alacak. Bu yılın pantolon takımlarında dikkat çeken renkler arasında siyah, beyaz, bej, hardal, mor, yeşil, kırmızı, gri, bordo, pembe ve metalik gümüş ağırlıklı tasarımlar yer alıyor.

kışlık bayan takım elbiseler

Bayan takım elbise modelleri bu sezon topuklu bot ve çizmelerle yapılan kombinler sayesinde tamamlanırken sizlerin kendinizi fark ettirmeniz çok kolay olacaktır.

klasik etek ceket takımlar pantolon ceket takımlar takım elbise fiyatları yeni bayan takım elbiseler yeni trend takım elbiseler


ABOUT THE AUTHOR

admin

    COMMENT (1)

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
oversized kaban modelleri
Büyük boyutlu kaban modelleri

Büyük boyutlu kaban modelleri bu sezonun en dikkat çeken tasarımlarında biri olarak öne çıkarken hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır. Büyük...

Kapat