Up
bayan yuvarlak gözlük modelleri

Bayan yuvarlak gözlük modelleri bu yılın güneşli günlerinin aranılan tasarımlarından biri olurken özellikle farklı tarzını sergileyen bayanların ilgisini çekecektir.

Bayan yuvarlak gözlük modelleri hippilerin giyim tarzının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan parçanın sezonun en dikkat çeken trendleri arasına girerek yaşanmasıyla dikkat çekecektir. Güneş gözlüğü markaları arasında dünyaca tanınan birçok ünlü ismin koleksiyonunda rastlayacağınız bu gözlük modeli sadece aksesuar olarak değil göz sağlığınızı da ön planda tutmanız için önemli bir etmen olacaktır. Ünlü markalarda yuvarlak gözlük modellerinde dikkat çeken ayrıntılar arasında aynalı, büyük, küçük, kapaklı tarzı bir çok model yer alıyor.

2014 yuvarlak çerçeveli gözlük modelleri

Yuvarlak çerçeveli gözlük modelleri bu sezon sınır tanımayacak kadar çok alternatifle karşımıza çıkarken özellikle renklerde ki geniş yelpaze sizlerin seçimlerinizde zorluk yaşamanıza neden olabilir. Oldukça moda renklerin şık birleşiminden yaratılan modeller daha da çok dikkat çekici görürken kırmızıdan maviye, mordan beyaza, turuncudan pembeye kadar aklınıza gelebilecek tüm renkleri yuvarlak çerçeveli gözlüklerde bulabilirsiniz. Retro eğiliminden etkilenen modacılar yuvarlak gözlük modelinin çerçevelerinde moda desenlere yer vermeyi ihmal etmemişlerdir. Sezonun moda çerçeve desenlerinde ise çizgi, dama, çiçek, leopar desenleri kullanılırken taktığınız anda eski 60’lı yıllara dönme şansına sahip olacaksınız.

bayan yuvarlak gözlük modelleri

Yuvarlak çerçeveli gözlükler büyük modelleri kadar küçük yuvarlak tasarımlarla da bayanların ilgi odağı haline gelirken 7’den 70’e tüm bayanların seçimlerinde yer alacaktır. Yuvarlak gözlük modelleri cam özellikleriyle de oldukça dikkat çekerken sarı, yeşil, mor, fuşya, pembe, turuncu cam renkleri çılgın fakat şık renkleriyle bayanların beğeneceği koleksiyonlar hazırlanıyor.

beyaz yuvarlak güneş gözlüğü

Yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri yaz sezonunda kumsalda ve sokaklarda çok sık karşılaşacağımız modeller olmakla birlikte giyim tarzınızdan saçlarınıza kadar bir bütün olarak stil yakalamaya çalışmanızı sağlayacaktır. Yuvarlak çerçeveli numaralı gözlükler farklı göz rahatsızlıkları olan bayanlarında tercihlerinde yer alırken bu sezon hayli fazla görülecektir.

yeni trend güneş gözlükleri

Bayan yuvarlak gözlük modelleri görünümünde ve tarzında yenilik arayışındaki bayanlara özellikle tavsiye ettiğimiz parçalardan olup incelemeniz için görsellerimizi sunuyoruz.

yuvarlak aynalı güneş gözlüğü yuvarlak çerçeve güneş gözlüğü yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri yuvarlak çerçeve modelleri yuvarlak gözlük modelleri yuvarlak güneş gözlüğü yuvarlak güneş gözlükleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
yatayçizgi modası
Yatay çizgi modası

Yatay çizgi modası son iki yıldır trend olmayı başarırken özellikle siyah ve beyaz renklerinin birlikte kullanımıyla çok hoş tasarımlar koleksiyonlarda...

Kapat