Up
bellona-koltuk-takimlari 9

Türkiye’nin önde gelen mobilya markalarından birisi olan Bellona, gerek konforu gerekse kalitesi ile mobilya alışverişlerinde ilk adreslerden biri oluyor. Ayrıca sunduğu modellerde kalite ve uygun fiyat garantisini bir arada sunan Bellona, dünyaca ünlü mobilya markalarının tasarımlarını aratmıyor. Dekorasyonda değişikliğe gidecekseniz ve koltuk takımlarınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız, Bellona koltuk takımlarına göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Major koltuk takımları, deri koltuk takımları, köşe koltuk takımları ve daha birçok koltuk takımı bulabileceğiniz Bellona mağazalarında, hem modern, hem klasik, hem de avangarda dekorasyona uygun koltuk modelleri bulmanız mümkün.

Bellona bugüne kadar birçok koleksiyon sundu. Son yıllarda ise köşe koltuk takımları ile dikkat çekiyor. Sevilen koltuk modellerini bulabileceğiniz Bellona mağazalarında, bu yıl canlı renklerin hakimiyeti gözümüzden kaçmıyor. Gerek koltuk kumaşlarında, gerekse yastık kılıflarında gözümüze çarpan canlı renkler, evinde renklilik arayanlara çözüm oluyor.

Bellona koltuk takımları arasında özellikle köşe takımlara büyük ilgi var. Onun dışında fasulye koltuk, avangarde koltuk ve daha birçok modeli bir arada bulmanız mümkün. Klasik modellerin yanında, modern dekorasyona hitap eden koltuk takımlarını da yine Bellona mağazalarında bulmanız mümkün. En sevilen ve en yeni koltuk modellerini, Bellona koltuk takımları arasında hem uygun fiyat hem de kaliteli ürün garantisi ile gönül rahatlığı ile satın alabilir ve evinize yenilik getirebilirsiniz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
burhan-3882054salisburysalisbury-0010t-t2
Burberry Çanta Modelleri

Biz bayanlar için en önemli aksesuarlar ayakkabı ve çantalardır. Her iki üründe de bir dünya markası olarak karşımıza çıkan Burberry,...

Kapat