Up
bellona

Bellona salon takımları ülkemizde evlerimizin kaliteli görünmesini sağlayan ünlü markanın ürünleri farklı tarzlardaki mobilyalarından oluşmaktadır.

Bellona salon takımları neşeli, asil, spor tarzları bulacağınız mobilyalardan oluşurken sizlere son model teknolojik tasarımlarla cevap veren firma sandık ve yatak olabilme özelliklerine sahip alternatifler sunmaktadır. Deri ve kumaş uygulamalı ergonomik mobilyalarla sizin ihtiyaçlarınıza cevap veren ünlü marka renklerde neşeli tonların yanında toprak, krem, gri kullanılırken ahşap detaylar ve swarovski taşlarla hareketlendirdiği tasarımlarla evlerimiz özel kılmaktadır.

bellona

2014 Bellona salon takımları oval hatları da bazı mobilyalarında barındırırken şık ve zarif alternatifler yaratmıştır. Bellona’da farklı ebatta kırlentler hareket ve tarz katmış salon takımlarına rastlamamız mümkün olduğu gibi aradığınız rahatlık, konfor, renk dizaynının yanı sıra sağlamlık, kaliteyi de bir arada bulabilirsiniz.

bellona köşe koltuk takımı

Bellona farklı modellerde tasarladığı salon takımlarından en çok ilgi görenler arasında yer alan Latina koltuk eğer evinizde neşeli ve dinamik koltuk takımları görmek istiyorsanız tam da size göre olacaktır. Oval hatlara sahip olan bu takım canlı ve dinamik renkleri, uzun bel minderleriyle hareketlendirilirken kolayca yatak ve baza olan ikili, üçlü koltuklar sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.  Koltuk altlarında ayaklarında yüksek ayak uygulamaları, kasa altı, kollarda fitil uygulamaları, ikili ve üçlülerde tek renk kullanılan berjerleri çiçek, dal desenleri kombinlenen bu takım şıklık, ferahlık arayanlara göredir.

bellona misafir odası

Bellona Cordoba salon takımı kahve ve kremin uyumu yemek takımıyla uygun yemek takımıyla kullanılırsa şıklık tamamen bütünleşmektedir. Bellona Levante salon takımı sırt minderleri ,baza altı ahşap uygulamasıyla yerden yüksek koltuk ayaklarıyla temizlik kolaylığı sağlarken üçlü koltuk yatak olan sandık özelliği, deri koltuk kolları, çiçekli açık toprak renk çiçekleriyle büyük sırt minderleri, krem renginin hakim olduğu takım odanıza şıklık katacaktır.

bellona salon takımı

Bellona Victoria salon takımı klasik tarz salon takımı zevkli ve alımlı kıvrımlı hatlarıyla ahşap ayaklarda hazırlanırken avangart beyazlar, griler, parlak kumaşlar kare, yuvarlak kırlentler, kapitone berjer sırtlar, kapitone puflar bu takımda dikkat çeken hareketli parçalardandır.

bellona salon takımları

Bellona Vivaldi salon takımı spor tarzıyla üçlü ve ikili koltuklarıyla tekli berjerlerle tamamlanan takım deri kol, baza döşemesiyle metal ayakları, takıma özel tasarlanmış deri döşeme sehpası ortası cam döşemesiyle salonunuza farklı bir hava katmaya yetecektir. Bellona Retro akımın esintilerini evinize getirmeyi başarırken takımda kadifenin yanında derinin üç renk geçişleriyle swarovski taşlarla süslü orta sehpasında yuvarlak taş uygulaması farklı ve gayet alımlı herkese hitap ediyor.

bellona salon takımları 2014

Bellona salon takımları aradığınız her detayı bulacağınız kalite, sağlamlık ve şıklığıyla görücüye çıkarken bizlere en yakın mağazasında ürünleri incelemek kalmaktadır.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
divarese bot modelleri
Divarese bayan bot modelleri

Divarese bayan bot modelleri her sezon olduğu gibi muhteşem koleksiyonu ile karşımıza çıkarken kadınların kışlık ayakkabı tercihlerinde yer alacaktır. Divarese...

Kapat