Up
benetton-canta-modelleri

Ürünleri ile bir dünya markası olmayı başaran Benetton, Avrupa ve Amerika’dan sonra, Türkiye’de de en sevilen giyim markaları arasındaki yerini alıyor. Günlük şıklığın ilk adreslerinden birisi olan Benetton, kıyafetlerinin yanı sıra, ayakkabı ve çanta modelleri ile de bayanların ilgi odağı oluyor. Genç bayanlara hitap eden Benetton çanta modelleri, modern kadının tarzından ilham alınarak tasarlanıyor. Birbirinden şık ve güzel çanta modellerini bulabileceğiniz markanın mağazalarında çanta fiyatları, 180 TL ile 300 TL arasında değişiklik gösteriyor. Ki bu kalitedeki çantalar için bu fiyatlar oldukça uygun görünüyor.

2013 yaz sezonunda moda olan canlı renkler, yalnızca kıyafetlerde değil, aksesuarların da öncüsü oluyor. 2013 Benetton çanta modellerinde de canlı renklerin hakimiyeti sürerken, enerjisi ile çantalar, yazın sıcak havasını yansıtıyor. Yalnızca sıcak yaz günlerinde değil, bu çantaları soğuk kış günlerinde de tercih edebilir ve yazın enerjisini taşıyabilirsiniz.  Kendine has bir tarzı ve stili ile her zaman farklı bir duruşu olan Benetton, çanta modelleri için de aynı şey söz konusu.

Tasarımlarda tercihini genellikle sadelikten yana kullanan, daha çok kalitesi ile dikkat çekmeyi tercih eden Benetton, yıllardır Türkiye’de hizmet veren bir marka olarak Türk hanımlardan da yoğun ilgi görüyor. Büyük çantaları, yandan askılı çantaları ya da portatif küçük çantaları ile her bayanın zevkine ve tarzına hitap eden Benetton çantalar arasında, siz de kendinize uygun bir model bulabilirsiniz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
yesil-abiye-elbise-modelleri 3
Yeşil Abiye Modelleri

İçinde bulunduğumuz şu yaz mevsiminde, davet ve partilerin sayısı da oldukça yoğun oluyor. Evlenenlerin büyük bir bölümü, evlenmek için yaz...

Kapat