Up
beyaz-elbise-kombinleri

Beyaz, saflığın ve masumiyetin temsilcisi olmaya devam ederken, biz de onu gardırobumuzda en çok bulunan renklerin başında seçmeye karar verdik. Genellikle yaz aylarında daha çok tercih etsek de, sonbahar, ilkbahar ve hatta kış koleksiyonlarında da yine beyaz elbiselerle karşılaşmak mümkün. Bu rengin en büyük avantajı ise, hemen her renkle kombinleme olanağı sunuyor olması. Pembe bir elbiseyi kırmızı bir ayakkabı ile kombinlemek oldukça riskli bir seçim olabilir, oysa beyaz ve kırmızı kombininden harika bir görünüm ortaya çıkacaktır.

Beyaz elbise kombinlerine gelince, dediğimiz gibi renk seçiminde hemen her rengi kullanabilirsiniz. Tabi bunu yaparken, elbiseyi giyeceğiniz ortamı, tarzınızı, mevsimi ve sezonun modasını da göz önünde bulundurmakta yarar var. Şu günlerde 2013 sonbahar modasında yer alan bordo ve mor renkleri, bizim de favorilerimiz arasında yer alıyor. Mor renkli, kalın topuklu bir bot ile kombinleyeceğiniz beyaz mini elbisenizi, sonbahar akşamlarında katılacağınız bir kokteylde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Beyaz elbisenize klasik bir görünüm mü vermek istiyorsunuz? O zaman seçebileceğiniz en doğru renk siyah olacaktır. Beyaz ve siyah, zıt oldukları kadar aynı zamanda ayrılmaz birer ikilidirler de. Bu nedenle, siyah ve beyazın birlikteliğinden harika bir zıtlığın uyumu çıkar ortaya. Bu nedenle de gece davetlerinde tercih edilen beyaz elbiselerin, genellikle siyah çantalar, siyah aksesuarlar ve siyah ayakkabılarla kombinlendiğini görebilirsiniz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
fusya-elbise-modelleri 6
Fuşya Elbise Modelleri

Fuşya ve beyazın birlikte yarattıkları o romantik etki sizin de dikkatinizi çekiyorsa, sezonun birbirinden güzel fuşya elbise modellerini bir arada...

Kapat