Up
beyaz-elbise-modelleri

Saflığın ve masumiyetin rengi beyaz, her zaman moda dünyasının ilgi odağı olmayı başarmış, zarif tasarımlara imza atan bir renktir. Hem günlük hem de ofis kombinlerinizde tercih edebileceğiniz beyaz elbise modelleri, aynı zamanda gece davetlerinin da vazgeçilmezi olmayı başarıyor. En sevdiğimiz tasarımlarda karşımıza çıkan beyaz renginin en büyük avantajı, hemen hemen dilediğimiz her renkte ayakkabı, çanta ve aksesuar modelleri ile kombinleyebiliyor olmamız. Bu da geniş bir kombin seçeneği anlamına geliyor, ki biz bayanlar için oldukça önemli bir nokta bu.

Beyaz elbise modelleri, her zaman kırmızı halıdaki ünlü güzellerin de ilgi odağı olmayı başarıyor. Yaş, tarz ve stilleri ne olursa olsun, tüm ünlü güzeller, kırmızı halıda, beyaz elbiseleri kendi tarz ve stillerine uyarlamayı başarıyor. Ortaya da birbirinden güzel ve farklı kombinler ortaya çıkıyor. Beyaz elbise modellerinden birini, dolabınızda mutlaka bulundurmayı ihmal etmeyin. Bunun için en doğru seçim ise desensiz, sade beyaz bir elbise olacaktır.

Aynı elbise ile ne kadar çok farklı kobmin yaratarak, birçok farklı stil oluşturabileceğinizi görünce, siz de şaşıracaksınız. Aynı beyaz elbise modelini, hem havuz başı partisinde, hem bir kafede, hem alışverişe giderken, hem şık bir davette hem de bruncha giderken tercih edebilirsiniz. Tabi farklı ayakkabı ve aksesuar tercihleri ile. Gece davetleri için stilettolardan yardım alabilir, günlük kullanım için ise dolgu topuklu sandaletler, babetler ve terliklerden yardım alabilirsiniz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
oxxo-elbise-modelleri 5
Oxxo Elbise Modelleri

Genç bayanların en sevdiği markaların arasında yer alan OXXO, Türkiye'de uzun yıllardan bu yana giyim sektöründe hizmet veriyor. Günlük bir...

Kapat