Up
yüksek bel pantolon modelleri

Hemen her mevsim giyebileceğiniz beyaz pantolon, doğru kesimle tercih edildiğinde oldukça şık görünmenizi sağlayacak. Kombinleme açısından seçeneğinizin bol olduğu beyaz pantolonlar, yaz günlerinin en çok tercih edilen parçalarından. Renkli bir tunik ile günlük hayata uyarlayabileceğiniz beyaz pantolonunuzu, siyah stilettolar ve siyah tül detaylı gömleğiniz ile kombinleyerek, rahatlıkla özel bir akşam yemeğine giderken tercih edebilirsiniz.

Sıcak yaz günlerinde, en çok tercih edilen renklerden biri beyazdır. Bronz teninizle buluştuğunda, harika görünmenizi sağlayacak. 2013 yaz renkleri arasında yer alan su yeşili, saks mavisi, mercan rengi, turuncu ya da neon pembe gibi renkte gömlek, tunik ya da bluzlarla kombinleyebileceğiniz beyaz pantolonunuzu, belinizde ince bir kemer detayı ile tamamlayarak, belinizi vurgulayabilirsiniz. Kemerler, özellikle günlük kombinlerde oldukça etkili bir aksesuardır, ince ve deri kemerlerin etkisinden yararlanın.

Beyaz pantolon ile hangi ayakkabı? diyorsanız, seçeneğinizin bol olduğunu bilmelisiniz. İster parmak arası terlikler, ister sandaletler, ister yürüyüş ayakkabıları ister dolgu topuklular, isterseniz de yüksek topuklu stilettolarla tamamlayarak hemen her ortama farklı uyarlamalar yapabileceğiniz beyaz pantolonlardan birine sahip değilseniz, hemen şimdi dolabınızda yer açın.

Sezonun modası İspanyol paça pantolon modelleri arasında beyaz pantolonlar da yer alıyor. Bu sezon ayrıca, bilekten 5-6 cm yukarıda biten beyaz pantolonlar da oldukça revaçta.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
kırmızı mutfak resimleri
Kırmızı Mutfak Modelleri 2013

Modern ev dekorasyonlarının vazgeçilmez renklerinden birisi olan kırmızı, mutfak modellerinde de karşımıza çıkıyor. Genellikle genç çiftlerin tercih ettiği kırmızı mutfak...

Kapat