Up
blake lively  tarzı

Amerika’da bir dönem fırtına gibi esen Gossip Girl dizisi ile tanıdığımız Blake Lively, televizyonda her gördüğümüzde farklı, modern ve şık bir kıyafet ile karşımıza çıkıyor. İster günlük hayatta kameralara yakalansın, isterse kırmızı halıda poz veriyor olsun her zaman kendine has şık bir tarzı var güzel oyuncunun. Şimdilerde evlenmeye hazırlandığı sevgilisinden ayrılan Lively’nin güzelliği ve oyunculuğunun yanı sıra giydikleri de çok konuşuluyor. Mezuniyet partileri, davetler  ya da özel bir buluşmada ne giyeceğinizi düşünüyorsanız, Blake Lively kıyafetlerinden ilham alabilirsiniz.

Tercihini genellikle iddialı abiye elbise modellerinden yana kullanan güzel oyuncu, yaşına uygun parçalar tercih ediyor. Kırmızı halıda oldukça şık tasarımlarla karşımıza çıkan Lively’nin bugüne kadar giydiği en güzel elbiseler arasında beyaz, taşlarla işlemeli tek omuzlu elbise yer alıyor. Geçtiğimiz ödül gecesinde giydiği bu elbise, hem zarif hem de oldukça şık bir seçim.

Sarı saçları ve buğday teni ile uyumlu elbise seçimleri yapan güzel oyuncu, Türkiye’deki ünlülere de ilham kaynağı oluyor. Her elbisesi için konuşmak biraz uzun olacağından, bir kaç elbisesinden bahsederek yazıyı tamamlamak istiyorum.

Kırmızı, göğüs dekolteli ve oldukça iddialı bir elbisesi ile uzun süre çok konuşulan Blake Lively, elbise konusunda mutlaka dekolte kullanıyor. Ancak bu dekolteler, cesur ve iddialı olduğu kadar oldukça da zarif görünüyor. Bacaklarına güvenen güzel oyuncu, bacak dekoltesinin yanı sıra, göğüs dekoltesini de sıkça tercih ediyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
dolgu topuklu ayakkabı modelleri 7
Dolgu Topuklu Ayakkabı Modelleri 2013

Bayanların ayakkabı seçiminde yaz aylarında favorisi olan dolgu topuklu ayakkabılar, hem rahat hem de şık bir kullanım sağlıyor. Mini şortlar,...

Kapat