Up
burhan-3882054salisburysalisbury-0010t-t2

Biz bayanlar için en önemli aksesuarlar ayakkabı ve çantalardır. Her iki üründe de bir dünya markası olarak karşımıza çıkan Burberry, her sezon sunduğu birbirinden şık çanta modelleri ile, biz bayanların gönlünü fethetmeyi başarıyor. Özellikle gündelik hayatta kullanabileceğiniz, klasik Burberry çizgisi taşıyan çantalar, her zaman olduğu gibi yine harika. Günlük kullanıma uygun, kişisel eşyalarınızı yanınızda taşıyabileceğiniz Burberry çantalar, dünyaca ünlü moda devinin tasarımcılarının elinden çıkıyor. Tabi bu durumda en karlı çıkanlar da yine modayı yakından takip eden bayanlar oluyor.

Modanın lider markalarından olan Burberry 2013 yılı için yine harika tasarımlarla karşımıza çıktı. Burberry ürünleri içinde sanıyoruz en çok satışı olan şüphesiz ki çantalarıdır. Burberry 2013 sonbahar çanta modellerinde krem, yeşil deri çantaların haricinde, bir Burberry klasiği olan çizgili çantaları da ön planda. İş kadınlarına yönelik modeller gibi dursa da spor giyinmeyi sevenler içinde birbirinden harika çeşitleri var.

Britanyalı Burberry markası, kıyafet, parfüm ve moda aksesuarları üreticileri arasında şüphesiz ki birinci sıradadır. Kendine has çizgili deseni ile hafızalarımıza kazınan Burberry markası en çok taklit ürünleri yapılan markalar arasında. Özellikle Burberry Çantaların sahtelerini her yerde görmek mümkün. Fakat gerçeğiyle kıyaslama yapmanız mümkün bile değil. Birbirinden şık ve kaliteli olan bu çantaların fiyatları da oldukça pahalı. Fakat fırsat sitelerindeki kampanyaları takip ettiğinizde indirimli olarak temin edebilirsiniz.

 


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
pr_01_11671_max
Alexander Mcqueen Ayakkabı

Topuklu ayakkabılar her kadının tutkusudur. Tabi bu alanda çok başarılı markalar var. Bunlardan biri de Alexander Mcqueen. Başarılı tasarımları ile...

Kapat