Up
1399861579_Buyun-Beden-Abiye-Elbise-Modelleri

Her kadının olduğu gibi, büyük beden hanımların da davet ve partilere gitmeye hakkı var. Gel gelelim birçok mağaza, yalnızca 44 bedene kadar üretim yapıyorlar. Bu da, kilolu hanımlar için büyük bir sıkıntı yaratıyor. Bu durumda 44 beden üstü bayanlar, abiye elbiselerini kendileri diktirmek zorunda kalıyorlar ki bu da astarı yüzünü geçmesi anlamına geliyor. Ancak yine de bu alanda tasarım ve üretim yapan markalar da yok değil. Hatta birçok online alışveriş sitesinde 50+ beden bayanlar için de kıyafetler bulabilirsiniz.

Büyük beden abiye seçiminde doğru noktalara dikkat çekmek oldukça önemli. Vücudunuzu olduğundan daha geniş göstermek istemiyorsanız, enine çizgili abiyelerden mutlaka kaçınmanız gerekiyor. Göze çarpan, patlayan renkler yerine, detaylarda canlı renklere yer verilmiş koyu renkli elbiseleri tercih etmelisiniz. Siyah payetli ve göğüs dekolteli bir elbise, gece boyunca şık görünmeniz için yetip de artacak bile.

Büyük beden hanımlar için kıyafet bulmak yeterince zor, ancak birçok mağazada sadece birkaç parça bulunuyor. Bunların da sizin zevkinize uyup uymaması önemli değil, üzerinize oluyor mu, o zaman o elbiseyi almak zorunda kalıyorsunuz. Üstelik Faik Sönmez ve birçok büyük beden markaları ziyaret ederek, birbirinden şık büyük beden abiye elbiseler bulabilirsiniz. Düz ve sade abiyeleri tercih edecekseniz, elbisenizi belde ince bir kemer detayı ile hem hareketlendirecek hem de belinizi daha ince ve vücudunuzu daha kıvrımlı göstermiş olacaksınız.

 


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
bride-chic-5-trends-for-fall-2014-modern-lace-rami-kadi__full
2014 Kış Gelinlikleri

Yaz aylarında olduğu kadar, kış aylarında da birçok düğün gerçekleşiyor. Sizin de bildiğiniz üzere düğünün, bir kadın açısından en canlı...

Kapat