Up
oversized kaban modelleri

Büyük boyutlu kaban modelleri bu sezonun en dikkat çeken tasarımlarında biri olarak öne çıkarken hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır.

Büyük boyutlu kaban modelleri renkleri ve ilginç tasarımlarıyla bu sezon bayanların ilgi gösterdikleri parçalar arasında yer alacaktır. Büyük boyut diyoruz büyük göründükleri kadar geniş modelleriyle de bu yıl oldukça şaşırtan tasarımları göreceksiniz. Büyük boyut kaban modelleri boyları diz altı, diz ortası, ayak bileği ortasında tasarlanırken küçük ve büyük erkek, bebe, geniş yaka modelleriyle beğeninize sunulmuştur.

büyük boyutlu kaban modelleri

Oversized kaban modelleri kruvaze, iki düğme, düğmesiz geniş modelleriyle dikkat çekerken erkeksi bir tarzda sunulan bu modelde renklerle ve desenlerle yaratılan kadınsı vurgu ise görsel bir mükemmeliyet sunacaktır. Büyük boyutlu kabanlar kol modellerinde ise uzun ve kısa geniş kollar sizlerin farklı bir hava kazanmanızı sağlayacaktır. Oversized kabanların genişliğine göre tasarlanan kollar kaban modelleri kadar ilgi çekecek gibi görünüyor.

büyük boyut manto modelleri

Büyük boyut kabanlar hazırlanırken tasarımcılar bu sezon kahve, siyah, lacivert tonlarının yanında beyaz, kobalt mavisi, uçuk mavi, pembe, fuşya, bej ve yeşil tonlarını koleksiyonlara dahil etmişlerdir. Tasarımcılar bu şık kabanlarda sezonun desenlerine de yer verirken çiçek, çizgi, ekose ve kaz ayağı desenleriyle de dikkat çeken modellerle kadınların beğenisini kazanmaya çalışmışlardır. Büyük boyut kabanlar sezonun kumaş trendlerini de takip etmenizi sağlarken deri, kaşmir, kaşe, süet, kadife, rugan, tüvit, yün, buklet gibi ince veya kalın kumaş türleri koleksiyonlarda yer alacaktır.

oversized kaban

Oversized kabanlar etek modelleri de yaka modelleriyle uyum içinde hazırlanırken örneğin kloş, koza, çan ve asimetrikleri görmek mümkün olacaktır. Yeni trend kabanlar pelerin tarzda tasarlanırken modacılar farklı bir akımında başlangıcı yapmayı başarmışlardır. Bu  kabanlar pelerin şeklinde fakat iki modeli de yansıtacak kollu ve kolsuz hatta dört kol varmış gibi tasarlanan modellere de sahip olacaksınız. Büyük boyut kabanları nerdeyse iki beden büyük giymekse bu yılın moda trendlerinden biri olacaktır.

oversized kaban kombin

Büyük boyutlu kaban modelleri yuvarlak ve düşük omuzlarda tasarlanırken kombinlerinizde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta etek boyunu giyeceğiniz kıyafetlere göre seçmeniz olacaktır.

oversized kaban modelleri oversized manto modelleri ovesized kabanlar yeni trend kabanlar


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
bayan kazak modelleri
2014 Bayan kazak modelleri

Kadınların geçmişten günümüze kış aylarında farklı modelleri ile kıyafet seçimlerinde yer alan 2014 bayan kazak modelleri sezona hızlı bir giriş...

Kapat