Up
  • Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 1
  • Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 2
  • Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 5
  • Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 19
  • Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 8
  • Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 22

Baharın gelişini müjdelercesine vitrinlerde görmeye başladığımız çiçek desenli elbise modelleri ve kombin seçeneklerini sizler için hazırladığımız yazımızda yeni sezon trendi parçanın en şık modelleri bulabileceksiniz.

Çiçek desenli elbise modelleri

Zara, Koton, Mango, Bershka, Batik başta olmak üzere bayan giyim sektörünün öncü markalarının yeni sezon koleksiyonlarında yer alan çiçek desenli elbise modelleri 7′den 70′e herkesin beğenisini kazanacak kadar çok çeşitle karşımıza çıkarken özellikle renklere bayılacağınızı düşünüyoruz. Baharın canlılığını yaşamanızı sağlayacak pastel ve canlı renklerle hazırlanan çiçek desenli elbise modelleri kıyafet seçimlerinizde kurtarıcınız olacaktır.

Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 1

Yeni sezon çiçek desenli elbise modelleri

Yeni sezon en çok tercih edilen bayan kıyafetleri arasında yer alacağını şimdiden rahatlıkla ifade edebileceğiniz çiçek desenli elbise modelleri farklı etek boyları, materyalleri ve yaka tasarımları ile hazırlanmış. İnce ve kalın askılı çiçekli elbiseler yanında yazın vazgeçilmez yaka modeli straplezlerinde yer aldığı koleksiyonlarda arzu ederseniz kapalı modelleri de tercih edebilirsiniz.

Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 2

Çiçek desenli elbise modelleri ve renkleri

Çiçek desenli elbise modelleri yeni sezon renk trendleri ile hazırlanırken maviden pastel sarıya, pudradan marsala rengine kadar renk yelpazesindeki tüm çeşitleri bulmanız mümkün olacaktır. Kadınların daha ince görünmelerini sağlayan çiçek desenli elbiseler içinizdeki enerjiyi dışa vurarak girdiğiniz her ortamda fark edilmenizi sağlayacak yegane parçalar arasında yer alacaktır.

Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 3

Çiçek desenli elbise modelleri ile kombinler

70′li yılların bohem stilini ve özgür kız imajını 2015 ilkbahar yaz sezonunda yaşamanızı sağlayacak olan çiçek desenli elbise modelleri kombin alternatifleri de bir hayli geniş kıyafetler arasında yer alıyor. Çiçek desenli elbiseler altına topuklu ayakkabı tercih edebileceğiniz gibi platform veya dolguların yanında babet, espadril, topuksuz sandalet gibi seçenekler içinden seçim yapabilirsiniz. Çiçekli elbise modelleri ile kombin yaparken çanta tercihlerinizi de aynı desenlerden yaparak desene desen kombin trendini de yaşayabilirsiniz.

Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 4

Yazlık çiçek desenli elbise modelleri

Yaz sezonu sokak modası trendleri arasında yer alacak çiçek desenli elbise modelleri mini, midi, maksi etek boylarıyla sizlerin beğenisine sunulacak olup vücut ölçülerinize yakışacak tasarımı seçme imkanı sizlere sunulacaktır. Çiçek desenli elbise modelleri tasarımın üzerine serpiştirilen ufak motiflerin yanında hayli büyük çiçeklerinde hazırlandığı koleksiyonlar yazın coşkunuzu yaşamanız için binlerce seçenek sunarken size sadece zevkinize ve vücudunuza hitap eden tasarımı seçmek kalacaktır.

 

Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 5 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 6 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 7 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 8 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 9 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 10 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 11 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 12 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 13 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 14 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 15 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 16 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 17 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 18 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 19 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 20 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 21 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 22 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 23 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 24 Çiçek desenli elbise modelleri ve kombinleri 25


No Thumbnail

There is not any newer post !

ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni sezon abiye elbise modelleri 1
Yeni sezon abiye elbise modelleri

Özel gecelerde en çok konuşulan kadın olmak için adeta yarışa giren bayanların seçimlerinde yer alacak yeni sezon abiye elbise modelleri...

Kapat