Up
coca-cola

Coca-Cola slogan modası dünya çapında en güçlü ve en bilinen markanın adının kadın kıyafetlerinde yer almasıyla yeni bir eğilim olarak yaşanıyor.

Coca-Cola slogan modası hızla yayılırken özelliklede alkolsüz üne sahip içecekler denince akla gelen ilk isim oluyor bu kez de moda dünyasında slogan yazılarıyla gündeme geliyor. Bilinen renkleri ve yazı karakteriyle hep akıllara kazınan slogan yazısı ile bu kez de kıyafetlerde yerini alacak. Eski yıllardan beri reklam filmlerinde farklı bayan karakterleriyle reklamlarını sunan ünlü marka sadece tanıtılan Coco-cola logosu ile değil bayanların giydiği elbiseler, bikini, mayo ve tişörtlerde bu marka sayesinde moda olmuştur. Marka ayrıca ismini daha da tanıtıcı farklı fikirler kullanarak modayı aracı edinmiştir yani marka sloganları zamanla moda kıyafetler üzerinde dikkat çekmiştir buda markayı daha da tanır hale getirmiştir aslında oldukça şık ve mantıklı bir yol haritası olmuştur. Bu alanda ilerleme kaydetmek için 2008 yılından itibaren ünlü firma ünlü tasarımcılarla çalışmaya başladı.

coca-cola

Coco cola şişeleri şık kıyafetlerle de karşımıza çıkacak ünlü marka şık ve farklı olmayı başarıyor. Coco cola markasının renkleri de oldukça şık arka zemin kırmızı yazı karakteri ise beyaz olarak dikkat çeken renk özellikleri olurken kobalt mavide bu markaya özel bir başka renk olarak kullanılıyor. Ünlü tasarımcı Marc Jacobs 2014 coca cola İlkbahar Yaz tasarımlarında payetli mavi zemin üzerinde tasarladığı bol pantolon ve üzerine Coco cola sloganı ile dikkat çekerken son bahar eğilimlerin dede bu markanın farklı sloganlarını kullanmıştır.

coca-cola şişeleri

Makyaj dünyasında da kırmızı ojeleri reklam kampanyasına dahil eden ünlü marka oldukça farklı bir tanıtıma imza atıyor. Birçok ünlü markanın tasarımları üzerinde reklam veren marka bilinen marka tasarımcıları sayesinde daha da bir tercih edilir şık parçalar üzerinde gençlik ve bu tutkunu olunan markayı yansıtacak parçalar seçilmiş ve slogan benzersiz şekiller kazanmış. Bu yaz ve sonbahar moda olacak olan spor şık tüm sweatshirt, atlet, kısa üstler, üzerinde tercih edebilirsiniz.

coca-cola slogan modası

Coca-Cola slogan modası oldukça şık ve etkileyici tasarımlara sahip olacaksınız bu parçalarda renk yelpazesi ünlü marka renklerinin dışında lacivert, gri ve mavi tonlar üzerinde dikkat çekecektir.

coca-cola yazılı giysiler coca-cola yazılı kıyafetler coca-cola yazılı tişörtler


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 spor tankini modelleri
2014 Spor tankini modelleri

2014 Spor tankini modelleri bu yaz spor ve şık tarzın oldukça fazla tercih edilir olmasıyla birlikte kadınların tüm parçalarına yansırken...

Kapat