Up
country tarzı dekorasyon trendi

Country tarzı dekorasyon trendi yaşam alanlarımızda farklı eğilimleri yaşadığımız günümüzde aslında geçmişin izlerini taşıyan bir moda olacaktır.

Country tarzı dekorasyon trendi tasarımlarında doğallık dikkat çekerken pamuklu, keten, yünlü kumaşlardan tasarlanan ürünler çok hoş tarzda mobilyalarla karşımıza çıkacaktır. Bu tarzı yaşamanızı sağlayacak desenlerde düz tek renkler, çizgili, ekose ve çiçek desenleriyle şehirden uzak bir kasaba hayatının yaşanması vaat ediliyor. Mobilyalarda açık renkler ve ahşap malzemeler kullanılırken doğallığın hayatımızın her yerinde dikkat çektiği günümüzde evlerimizin şekillenmesinde de rol oynayacaktır. Malzeme olarak doğal ahşap, ceviz, maun gibi malzemeler bahçede, balkonlarda bambu ve hasır malzemeden parçalar kullanılıyor.

country tarzı

Country tarzı dekorasyon tercih ederken aksesuar olarak seramik ve toprak malzemelerden tasarlanan farklı objeler, evin etrafına yerleştirilen ferforjeler tarzın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Duvarlarda da açık renkler kullanılırken kontrast çalışmalara bu eğilimde pek rastlamak mümkün olmayacaktır. Kontrast renkler şayet kullanılacaksa da abartıya kaçmadan yapılması gerektiği uzmanlar tarafından özellikle hatırlatılmaktadır. Country dekorasyon tarzını evlerinde uygulamayı düşünenler bazı kolonlara taş kaplama veya duvar kağıdı uygulamalarıyla hareket verilebilirler fakat koyu renkleri tercih etmemeleri gerekmektedir.

country tarzı dekorasyon

Country tarzı karmaşık mobilya duvar ve kumaş uygulamalarından uzak dingin konfordan vazgeçmeyen evler yaratmayı amaçlar. Country tarz mobilyada el işçiliği ve uygulamadaki yumuşak hatlar önem kazanırken sizlerin kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak bir mekan oluşturmanız bu tarz sayesinde zor olmayacaktır.

country tarzı dekorasyon trendi

Country tarzı yatak odaları komidinlerde, kitaplıklarda, büfelerde uygulanan işçiliklerde ahşaba verilen formlar yumuşak, şık ve dingindir. Perdelerde mobilyaya uyumlu ve pastel tonlardan seçilmesi gerekirken yaşam alanınızda kullandığınız tüm objelerin ahenk oluşturması istediğiniz havayı yakalamanızı sağlayacaktır.

country tarzı mutfaklar

Country tarzı salonlar özellikle duvarlarda tablolara, farklı süslere yer verilerek elde edilirken abartıya kaçmamanız tavsiye edilmektedir. Doğallıktan ve rahatlıktan hoşlanan kişilerin aynı zamanda çok hoş bir eve kavuşmalarını sağlarken country tarzı dekorasyon trendi sizinde evinizi farklılaştırmanızı sağlayabilir.

country tarzı salonlar country tarzı yatak odaları country tarzı yemek odaları dekorasyonda country trendi

Country tarzı dekorasyon 1

Country tarzı dekorasyon 1 - 0

Country tarzı dekorasyon 1 – 0

Country tarzı dekorasyon 1

Country tarzı dekorasyon 1 - 1

Country tarzı dekorasyon 1 – 1

Country tarzı dekorasyon 1

Country tarzı dekorasyon 1 - 2

Country tarzı dekorasyon 1 – 2

Country tarzı dekorasyon 1

Country tarzı dekorasyon 1 - 3

Country tarzı dekorasyon 1 – 3

Country tarzı dekorasyon 1

Country tarzı dekorasyon 1 - 4

Country tarzı dekorasyon 1 – 4

Country tarzı dekorasyon 1

Country tarzı dekorasyon 1 - 5

Country tarzı dekorasyon 1 – 5

Country tarzı dekorasyon 1

Country tarzı dekorasyon 1 - 6

Country tarzı dekorasyon 1 – 6

Country tarzı dekorasyon 1


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 büyük beden kıyafet trendleri
2014 Büyük beden kıyafet trendleri

2014 Büyük beden kıyafet trendleri koleksiyonlarda çok hoş tasarımlarla yer alırken geçtiğimiz yıllarda yaşanan kıyafet sorunu ortadan kalkacaktır. 2014 Büyük...

Kapat