Up
dantel abiye elbiseler

Dantel abiye elbise modelleri kadınların yıllardır özel geceler kıyafet seçimlerinde yer alan en nadide parçalar arasında yer almaktadır.

Dantel abiye elbise modelleri gece kıyafetlerine en hoş görünümü verdiğini düşündüğüm materyalle hazırlanırken bu sezon için hazırlanan koleksiyonlarda çok şık tasarımlar bizlere sunulmuştur. Gelinlik tasarımlarının olmazsa olmazları arasında ilk tercih edilen kumaşlardan biri olan danteller genelde abiye denince iki renk alternatifleriyle yani siyah ve beyaz zarafetiyle gelir fakat bu yıl tasarımcılar bu sezonun canlı birçok tonu bu özel kumaşa taşıyarak farklı olduğu gibi şıkta bir görsellikle sunmaya devam edecekler.

2014 dantel abiye elbise modelleri

Dantel abiye elbise modelleri zarif olduğu gibi genelde her ortama da ayak uydurabilen bir kumaştır fakat usta eller sayesinde dikilmesi gereken bu narin kumaşlar dikiş hatalarını hemen göstermek gibi bir riskle sizleri karşı karşıya bırakabilirler. Bu sezon tamamen dantelleri elbiselerde kullanan tasarımcılar farklı kumaşları kullanılarak tasarlanan kıyafetlerin dekolte yada tamamlayıcı şık farklı elbise modellerine koleksiyonlarda yer vermişlerdir.

dantel abiye elbiseler

2014 Dantel abiye elbiseler bu sezon danteller, güpür, işleme ve nakışlar oldukça ön planda tabi bu özel kumaşlar yanında transparanlık yani şeffaflıkta bu kumaşlara eşlik eden diğer detaylar arasında yer alacak. Dantel elbise renkleri mavi, kırmızı, fuşya, yeşil, lacivert, siyah, beyaz, mor, gri, krem ve kobalt mavi renkleri ile koleksiyonlarda sizlerin eşsiz bir görünüm kazanmanız için beklemektedir.

dantel abiye elbise modelleri

Dantel abiye elbiseler hazırlanırken kullanılan bu özel kumaş ya tamamen kıyafetin bütününde, detaylarında, üst veya etek modellerinde kullanılmışlardır. Dantel elbise modelleri tasarımcılar tarafından kollarda, yakalarda, dekoltelerde, sırtta, etekte ve üst bölümde kullanarak farklı parçalar ortaya çıkarılmıştır.

dantel detaylı elbiseler

Dantel abiye elbiselerle dikkat çeken koleksiyonlar hazırlanırken sizlerin katılacağınız gecelerde en şık bayan olma yolunda iddialı bir stil yakalamanızda mümkün kılınmıştır. Danteller abiye elbiselerde zarif dar kısa yada dar uzun modellerde tasarlanırken bol kloş kabarık etekli gece kıyafetlerinde de oldukça dikkat çekmektedir. Dantel zaten başlı başına şıklık yaratacağı için aksesuar seçimlerinizde daha sade ve gösterişten uzak modelleri tercih etmelisiniz.

en şık dantel elbiseler

Dantel abiye elbise modelleri sizlerin şıklık yarışında öne geçmenizi sağlarken dişiliğinizi sergileyebileceğiniz en özel parçada olacaktır.

fransız danteli abiyeler kırmızı dantel abiye elbise renkli dantel elbiseler transpararan dantelli elbiseler yeni sezon dantel abiye elbiseler


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
denim ceket modelleri
2014 Denim ceket modelleri

2014 Denim ceket modelleri hayatımızın büyük bir bölümünde kıyafet seçimimizde yer alan müstesna kumaşların üst giysilerde çılgınca yaşanacağı moda olacaktır....

Kapat