Up
Sade-Dantel-İşlemeli-Gelinlik-Modelleri-2013

Bir kadının küçüklüğünden beri hayalini kurduğu bir gece varsa, bu gece kesinlikle düğün gecesidir. Kiminle evleneceğine karar veren her kadın, nikah tarihinin alınmasının ardından da gelinlik arayışına başlar. Gelinlik seçiminde, zevkiniz, tarzınız, vücut şekliniz ve moda gelinlik trendlerini göz önünde bulundurarak en doğru seçimi yapabilirsiniz. Bize sorarsanız, son yılların en favori gelinlik modeli dantelli gelinlik modelleri oluyor. Özellikle sırt dekolteleri ya da omuz ve kollarda dantel işlemeli gelinlikler, genç hanımlar tarafından sıkça tercih ediliyor.

Gelinliğe zarif ve kaliteli bir hava katan dantel işlemeler, özellikle el emeği oluşuyla da bayanların dikkatini çekiyor. Balık, prenses ve diğer birçok gelinlik modellerinde tercih edebileceğiniz danteller, gelinliğe çok hoş bir görünüm kazandırıyor. Siz de birbirinden güzel gelinlik modelleri arasında, dantelli gelinlik modellerine göz atmayı ihmal etmeyin.

Dantel, çok eski zamanlardan bu yana, kıyafetlerde ve ev tekstilinde sıkça tercih edilen bir işlemedir. Son yıllarda eskiye dönüş yaşanırken, dantel modasının geri gelmesi de kaçınılmaz oldu. Elbiseler, abiyeler ve gelinliklerde bayanların en sevdiği modellerden biri haline gelen danteller, sezonun trendleri arasında da yer alıyor. Dantelli gelinlik modelleri, özellikle sırt dekolteli gelinliklerde karşımıza çıkıyor. Oldukça cesur tasarlanan sırt dekoltesini, dantel işlemelerle işleterek, hem zarif, hem asil hem de oldukça modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Dantelli gelinliğinizin içinde yürürken, tüm gözler size hayran hayran bakacak.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
koton-trenckot-modelleri_06
Koton Trençkot Modelleri

Biz kadınların alışverişte vazgeçilmez mağazalarından biri Koton'dur. Genç ve modern kadına hitap eden tarzı ve koleksiyonları ile her sezon mutlaka...

Kapat