Up
deichmann-ayakkabi-modelleri-2014 14

Dünyanın birçok farklı noktasında mağaza zincirleri bulunan Deichmann, ucuzluk ve kaliteli ürünü bir arada bulmak isteyen tüketicilerin tercihi oluyor. Pahalı markalara verilen onlarca para yerine artık, çok daha uygun fiyata aynı kalitede kıyafetler aranıyor. Aynı durum ayakkabı ve aksesuarlar için de geçerli. Özellikle ayakkabılar, bayanlar için bu kadar önemli bir noktadayken, para yüzünden onlardan mahrum kalmak yerine, Deichmann mağazalarından, sezonun en trend ayakkabı modellerini almak çok daha akıllıca olacak.

Dünyaca ünlü isimleri reklam yüzü yaparak kendini geniş bir kitleye duyurmayı başaran Deichmann, Türkiye’deki mağaza zincirini de giderek genişletiyor. Hem beyler, hem bayanlar hem de çocuklar için onlarca farklı renk ve model seçeneği sunan Deichmann, yalnızca ayakkabı değil, aynı zamanda çanta ve cüzdan modelleri ile de dikkat çekiyor. 2014 yılı için hazırladığı kışlık ayakkabı koleksiyonunda, deri botların ve deri çizmelerin ağırlıkta oluşu dikkat çekiyor. Deichmann 2014 çizme modellerinde, bootieler ve diz üstü çizme modellerinin bolluğu gözümüzden kaçmıyor.

Önümüzdeki kış için hazırladığı ayakkabı koleksiyonunda, ince topuklu çizmelerin yerini, kalın topuklu çizmeler alıyor. Deichmann ayakkabı fiyatları ise oldukça uygun oluşları ile dikkat çekiyor. Pahalı bir mağazadan alacağınız bir ayakkabı fiyatına, aynı kalite ve şıklıkta iki ayakkabıyı Deichmann mağazalarından alabilirsiniz. www.sezonmodelleri.net olarak hazırladığımız galeride, 2014 Deichmann ayakkabı modellerini bulabilirsiniz.

 


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2013-ve-2014-Yazlık-Pantolon-Modelleri-12
2014 Pantolon Modelleri

Pantolon denildiğinde ilk akla gelen model, genellikle kot pantolonlar oluyor. Bunun nedeni ise günlük hayatta nereye baksak kot pantolonların karşımıza...

Kapat