Up
yeni tarz duvar saatleri

Ev duvarlarınızı süsleyen tablolar, aynalar ve şüphesiz dekoratif saat modelleri yaşam alanlarımızın ayrıcalıklı görünmelerini sağlamaktadır.

Dekoratif saat modelleri eski yılların olmazsa olmazları arasında yer almakla birlikte nostaljik rüzgarla birlikte yeniden hızlı bir şekilde aramıza dönmüş bulunmaktadır. Eski yıllarda büyük saatler dekoratif aksesuar sektörü bu kadar gelişmemişken yani masa saatleri icat edilmemişken geçmiş yıllarda çok ta eski değil aslında ama duvarlarda guguklu, gonglu saatler oldukça fazla tercih ediliyordu. Çünkü saat günümüzde nasıl değerli ise o zamanlarda da değerliydi. Saat sektörü gelişti modernleşti ev dekorları alanları değiştikçe farklı tasarımlar ilgiyle izleniyor.

Dekoratif saatler sadece dekor amaçlı kullanılmamakla beraber saatin önemini hissedenler için oldukça gerekli bir araç olarak ilgi görmektedir. Saatler birde görebileceğiniz mesafede ve büyüklükte tasarlandıysa zaman o kadar daha değer kazanıyor. Saatleri evinizin tüm alanlarında kullanabileceğiniz gibi odanın boş duvar görüntüsünden kurtulabilir hem de zamanın yanında sürekli olabilirsiniz.

Dekoratif saatler sadece duvarda masa veya komidin üzerinde tasarlanmış modelleriyle de koleksiyonlarda yer almaktadır. Birçok farklı masa saati modelini tasarlayan uzmanlar sadece işlevsel değil dışında kullanılan dekoratif ve çok amaçlı saat modelleri tasarlamışlardır. Teknoloji ilerledi bunun en iyi kanıtı ise radyolu saatler istediğiniz zaman baş ucunuzda sizi alarm değil romantik bir müzik eşliğinde uyandıran saatler en çok ilgi gören parçalar arasında yer alıyor. Dijital yada geleneksel bir çok masa saati sahip olabileceğiniz gibi duvar ve masa saatleri modellerinde metal, gümüş, bakır, cam, seramik, ahşap, plastik ve çelik gibi bir çok farklı malzemelerden üretilmiştir. Bir çok farklı modern tasarımlar yer alıyor vitrinlerde sizlerde zamana değer verin ve evinize bir saat edinin.

dekoratif duvar saatleri dekoratif masa saatleri dekoratif saatler dekoratif saat modelleri duvar saati duvar saati modelleri yeni duvar saatleri yeni tarz duvar saatleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 deri elbise modelleri
2014 Deri elbise modelleri

2014 Deri elbise modelleri bu sezon koleksiyonların en dikkat çekici parçalarında yer alırken kadınların öncelikli kıyafet tercihlerinde yer alacaktır. 2014...

Kapat