Up
dekoratif yastık modelleri

Evlerimizin ayrıcalıklı kılınmasında ufak dokunuşlar mükemmel sonuçlar doğururken dekoratif yastık modelleri sizlerin hayallerinizi gerçekleştirecektir.

Dekoratif yastık modelleri salon başta olmak üzere oturma odası, çocuk odası ve yatak odalarımızın havasını değiştirirken bu sezon ev tekstil firmaları tarafından hazırlanan koleksiyonlardaki çeşitlilik gerçekten dikkat çekmektedir. Renkli ve desenli yastıklar sezonun dikkat çeken parçaları arasında yer alırken canlı veya fosforlu renkler adeta odalarınızın çehresinin değişmesini sağlayacaktır. Dekoratif yastıklar bu sezon ev dekorasyonuna düşkün kadınların evlerinin baş köşelerinde yer alırken kontrast renklerin kullanımı moda olacaktır. Dekoratif yastık renkleri arasında çingene pembesinden mürdüme, golddan fuşyaya, kırmızıdan yeşile aklınıza gelen tüm renkler kullanılmıştır.

 dekoratif yastık modelleri

Dekoratif yastık modelleri bu sezon desenleri ile de dikkat çekerken geleneksel motiflerin kullanıldığı yastıkların dışında geometrik, çiçekli, puantiye, leopar, çizgi, zebra, puantiyeler yaşam alanlarınızın farklılaşmasını sağlayacaktır. Bahar aylarında balkon sefası yaparken veya bahçede kullanacağınız yastıkları kış geldiğinde odalarınızda kullanarak yaz maceralarınızı gözünüzde canlandırabilirsiniz. Evde yastık yapımı da hayli kolay olduğundan pratik bir şekilde kendinizde yaratıcılığınızı kullanarak evinizi benzersiz kılabilirsiniz.

dekoratif yastıklar

Dekoratif yastık modelleri bu sezon puf şeklinde büyük tasarımları ile de evlerimizde yer alırken özellikle şömine önünde geçireceğiniz vakitlerde veya televizyon karşısında sizlerin rahatını da sağlayacaktır. Dekor yastıkları alırken size tavsiyemiz içindeki pamuğun veya elyafın olduğu ayrı bir kılıfın bulunabilmesine dikkat etmeniz olacaktır. Dekoratif yastıklarınızın aynı zamanda kaliteli bir markanın ürünleri arasından seçilmesi uzun yıllar kullanabilmenizi sağlayacaktır.

dekoratif yastık trendleri dekor yastıklar dekor yastıkları en şık yastık modelleri evde dekoratif yastık yapımı farklı dekoratif yastıklar yatak odasına dekor yastıkları yeni yastık modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
metalik-renkli-abiye-ayakkabilar
2014 Abiye ayakkabı modelleri

2014 Abiye ayakkabı modelleri kadınların muhteşem gece kıyafetlerinin altında farklı tasarımları ile bu sezon da yenilikler sizler için hazırlanmıştır. 2014...

Kapat