Up
 • 2014 deri etek modelleri
 • deri etek modelleri
 • deri etek kombin
 • derimod deri etek
 • peplum deri etek modelleri
 • uzun deri etek modelleri

Modacıların geçmişten günümüze koleksiyonlarından eksik etmedikleri deri etek modelleri 2014 yılına özel kreasyonlarda da kendine hayli fazla yer buldu.

Deri etek modelleri

Deri etek modelleri 2014 yılı kış sezonunun en gözde parçaları arasında yer alırken eskiden bu günlere modacılar sayesinde modern çağa çağdaş tasarımlarıyla gelmeyi başardı. Bu sezon ise deri altın çağını yaşarken bir çok kıyafet ve aksesuarların temel materyalleri olarak da karşımıza çıkıyor. 2014 Yılı deri tasarımlarla koleksiyonlarda yer alırken bayanların bu kış sezonu deri etek modelleri etek tercihleri arasına hızlı bir giriş yapan deri etekler koleksiyonların en dikkat çeken parçalarından biri oldu.

2014 deri etek modelleri

Yeni sezon deri etek modelleri

Yeni sezon deri etek modelleri yılın tüm parçalarında yer alan materyali birbirinden hoş ve renkli tasarımlarla satışa sunan markalar dikkat çekmektedir. Deri etek modelleri bayanların beğenisine hitap edecek parlaklığı ve yumuşak dokusuyla artık tasarımcılar sayesinde daha şık bir eğilim haline getirilmiştir. Deri eski yıllarda daha pahalı bir kumaş olduğu için bazı kitlelere ulaşamıyordu fakat imitasyon derilerle artık tüm bayanlar bu şıklığı yakından takip edebiliyorlar.

deri etek kombin

Deri etekler

Deri etek modelleri lale, kalem, mini dar, mini kloş, peplum, önden ve yanda yırtmaçlı, pileli ve kapitoneli tasarımlar bu yılın trendlerini oluşturmayı başaracaktır. Tasarımcılar deri etek modelleri hazırlarken bayanlara sunarken klasik siyah ve kahve renklerinin yanında kırmızı, bordo, sarı, mavi, yeşil, gri ve mor renklerin şık tonlarıyla kış aylarında tercih edeceğiniz parçaları sizlerin beğeniniz için hazırlamışlar. Siyah deri etek modelleri arasındaki yerini alırken ayrıca eğilimlerin başında yer alan tasarımlarda dikkat çeken desenlerde görülmeye değer doğrusu bu sezon yılan, timsah desenleri tüm etek modellerini sarmış durumda.

deri etek modelleri

Deri etek modelleri ile kombin

Deri etek modelleri ile kombin yaparken hayli fazla alternatif sizleri beklemekle birlikte özellikle şık bluzlar, gömlekler, büstiyerler, bodyler arasından seçim yapabilirsiniz. Deri etek modelleri tasarımcılar sayesinde bu sezonun tarzlarını yansıtmak içinde doğru seçeneklerden biri olup punk, rock ve gotik kombinlerinizde bu parçaları tercih edebilirsiniz. Koleksiyonların tümünde bu tarzları yansıtan bir çok deri etek modelleri sahip olabileceksiniz. Bu sezon deri etek modelleri en çok kalem, mini pileli kloş modellerle birlikte kapitone modelleri tercih edeceksiniz.

deri etek modelleri 2014

Deri etek modelleri 2014 yılının trendleri arasında yer alırken elbette kombin kolaylıklarıyla da dikkat çekeceklerdir. Deri etek modelleri içinde yüksek bel detayı ise deriye yakışan başka bir ayrıntı olarak karşımıza çıkacaktır.

derimod deri etek kısa deri etek peplum deri etek modelleri uzun deri etek modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

  COMMENT (1)

 1. vampirella

  ()

  Deri etek giydiğimde kendimi çekici hissettiğim kadar hiç bir kıyafette bu cazibeyi bulamıyorum ve fark edilmek isteyen kadınların mutlaka denemelerini şiddetle tavsiye ediyorum (özellikle siyah ve kırmızı renkler bayanlar)

  Cevapla

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
bol pantolon modelleri
Bayan bol pantolon modelleri

Bayan bol pantolon modelleri giyim tarzımızın yeni moda akımlarıyla değiştiği ve farklı stiller gördüğümüz kış sezonunun dikkat çeken parçalarından olacaktır....

Kapat