Up
dik yaka bayan kazak modelleri

Dik yaka bayan kazak modelleri kadınların gizemli ve çekici görünmelerini sağlayan kombini en kolay parça olarak bu sezon hitler arasında yer alacaktır.

Dik yaka bayan kazak modelleri basit ve görsel bir şıklık veren yeni trendler arasında yer alırken birçok kadın bu giysiyi kullanmaktan oldukça hoşlanıyor. Bu sezon vitrinlerde farklı renklerde yer alan dik yakalı kazaklar oldukça eski kazak modellerinden biri olma özelliğine de sahiptir. Her bayanın dolabında bir tane olması gereken büyük kurtarıcılardan bu kazaklar özellikle kış mevsiminde ince ve kalın tarzlarını tercih edilerek kullanılmaktadır.

dik yaka bayan kazak modelleri

Dik yakalı kazaklar giyenin duruşunu bir anda şıklaştıran adeta aristokrat bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyan bu önemsiz görünen giysi doğru kullanımla muhteşem görünmenizi sağlayacaktır. Dik yaka kazaklar bayanların daha kadınsı ve zayıf görünmelerini sağlarken aynı zamanda bu sezon sergilene defilelerin çoğunda elbise, bluz, gömlek, kaban gibi ana parçaların tümünde ye alıyor. Birçok kombin çeşitliliği sağlayacağınız dik yaka kazaklar tüm kıyafet parçalarıyla da inanılmaz uyum içinde sunuluyor.

dik yaka kazak

Dik yaka kazaklar ayrıca bayanlar tarafından sıcak tutması, rahatlığı, şıklığı da birlikte getirirken yüksek bir boyun görünüm vermesiyle bayanların yüz şekillerini ince ve uzun göstermesiyle dikkatleri üzerinde topluyor. Günlük, iş yada şık tasarımlardaki tüm kıyafetlerinizde dik yaka kazaklarını tercih edebileceğiniz gibi bu sezon farklı kombinlerle rahatlığın keyfini sürebilirsiniz. Dik yakalı kazak kombinleri yaparken bu sezon gömlek ve elbise içlerinde birleştirilerek kullanmak oldukça moda haline geldi yani tüvit, kadife gibi elbiseler altına dik yakaları kullanabilirsiniz. Tasarımcılar bu sezon siyah, beyaz sarı, kırmızı, bordo, yeşil, kobalt mavi, pembe ve fuşya renklerle tasarladıkları dik yaka kazakları bayanların beğenisine sunuyorlar. Canlı renklerin coşkusu sizin kış aylarında yaz sezonundaki enerjiyi bulmanıza yardımcı olacaktır.

dik yaka kazak kombin

Siyah dik yakalı kazaklar bu sezon kadınların kıyafet seçimlerinde yer alırken beyaz ve kahve tonları gibi klasik renkler tabi ki hit ama tasarımcılar renk konusunda risk almanızı daha doğru bularak renkleri denemekten korkmamanızı öneriyorlar. Yüksek bel etekleri veya pantolonları bu kazaklarla kullanarak daha uzun bir görünüm kazanmanızda mümkün olacaktır. Pantolon, etek gibi kabanlarla da inanılmaz şık duran bu dik yaka kazakları yuvarlak yaka kabanlarla giyebilirsiniz. Kalın birçok farklı örgüyle de sunulan dik yakalar günlük jean modelleri skinny dar paça pantolonların ideal kombinlerinden biri olacaktır. Dik yaka ve deri yılın en şık iki kumaş ve model birleşimi diye düşünüyorum.

dik yaka kazak kombini

Dik yaka kazak kombini yaparken deri etek, pantolon, ceketlerle kullanmanız önerilirken uzun kollu kazaklar kadar bu sezon kısa ve kolsuz modelleri de hırka ve şık günlerde tek olarak kullanarak şık olabilirsiniz. Dik yaka kazak modelleri bu sezonun trend kıyafetleri arasında yer alırken sizlere tavsiyemiz gardırobunuzda canlı veya klasik renklerde farklı kazakları mutlaka bulundurmanız olacaktır.

dik yaka kazak kombinleri dik yaka kazak modelleri dik yakalı kazaklar kolsuz dik yaka kazak siyah dik yaka kazak


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
Nicole Richie
Nicole Richie House of Harlow 1960 koleksiyonu

Nicole Richie House of Harlow 1960 koleksiyonu hazırladığı her parçada adından söz ettirmeyi başaran ünlü tasarımcının ulaştığı son nokta olarak...

Kapat