Up
elle bayan ayakkabılar

Elle bayan ayakkabı modelleri sezonun en çarpıcı tasarımları ile karşımıza çıkarken kadınların farklı kıyafetleri ile kombinlerinde yer alacaktır.

Elle bayan ayakkabı modelleri renk ve materyal zenginliği ile hazırlanan koleksiyonda kadınların en çok önem verdikleri aksesuarlarına çarpıcı tasarımlarla imza atmıştır. Elle bayan ayakkabılar yıllardır sektörün trendlerini bayanlara yaşatan ünlü markanın topuklu veya topuksuz sandaletlerinden babetlerine, abiye tarz parçalardan platform ve dolgularına kadar sayısız alternatifle karşımıza çıkmıştır. Ünü marka kadınların yaz sıcaklarında rahat etmelerini sağlayan ortopedik ayakkabı modellerinde aynı zamanda geniş bir renk yelpazesinde ürünlerini sunarken kombinlerinizi de elbette unutmamıştır. Elle bayan ayakkabılarında bu sezon pastel tonların hakimiyeti hemen kendini belli ederken özellikle pudra, yeşil, mavi sezonun eğilimlerini ayakkabı şıklığında sergilemenizi sağlayacaktır.

2014 elle bayan ayakkabı modelleri

2014 Elle bayan ayakkabı modelleri bu sezon burnu açık topuklu be topuksuz sandaletlerle öne çıkarken zengin koleksiyonun içinden sizlerinde seçim yapmakta zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. Maskülen tarzı yakalamanızı sağlayacak tasarımlarında unutulmadığı kreasyonda makosenler günlük yaşamınızda veya özel zamanlarda ayaklarınızda sıradışı tarzınızı tamamlayacak en etkili parçalarınızdan olacaktır. Bu sezon ince ve çivi topuklarla dişiliğinizi vurgulamanızı sağlayacak tasarımları da bayanların beğenisine sunan ünlü markanın ayakkabılarında desenleri de kullandığınız görmekteyiz. Elle yazlık ayakkabı modelleri hazırlanırken kullanılan desenler içinde özellikle floral yani çiçek desenlerini sizlerinde beğeneceğinizi düşünüyoruz.

elle abiye ayakkabılar

Elle yazlık ayakkabılar özellikle abiye tarzda hazırlanan modelleri ile bizlerden tam not alırken simli, lameli ve parıltılı tasarımların gecelerde düşman çatlatmanızı sağlayacağını düşünüyoruz. Bu sezonun ayakkabı trendleri arasında yer alan bilek detaylı tasarımlarda çekici ve kadınsı havanızı pekiştirmenizi sağlarken seçimlerinizde yer alabilir.

elle ayakkabı modelleri

Elle bayan ayakkabı modelleri günlük, abiye ve klasik tarzdaki tasarımları ile şıklığına önem veren kadınların ayaklarını süslemeyi beklemekte olup sizlere tavsiyemiz farklılığı keşfetmek için geç kalmamanız olacaktır.

elle bayan ayakkabılar elle burnu açık ayakkabılar elle sandalet elle topuklu sandalet modelleri elle yeni sezon


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 ilkbahar yaz transparan elbise modelleri
2014 İlkbahar yaz transparan elbise modelleri

2014 İlkbahar yaz transparan elbise modelleri modacılar tarafından şık ve dişiliği ortaya seren tasarımlarla hazırlanırken büyük ilgi gören bir parça...

Kapat