Up
en güzel peplum kombinleri

En güzel peplum kombinleri yeni sezon koleksiyonlarında etek, üst ve ceket tarzı parçalarda kullanılarak sokak modası da dahil olmak üzere kadınların çekici görünmelerinde etkili oluyor.

Peplum trendi hızla yükselmeyi sürdürüyor kış ve yaz sezonu bu kez etek modellerinden daha çok kendini üst modellerde gösterecek olan peplum detayı aslında şıklığının yanında bayanlar için gizleyici bir detay olarak kullanılacak. Peplum detaylı üst modellerini sizler için araştırdık bayanların göbek bölgelerini gizlemek için kullanacakları üst tercihlerinde dikkat çeken detay peplum kombinlerinde dikkatli seçimlerde bulunması olacaktır. Peplum üstleri kombinlerken bu sezon koleksiyonlarda kullanılan kadınsılığı vurgulayan kalem etek modelleriyle yapabilirsiniz.

en güzel peplum kombinleri

Peplum üstler ile kombin yaparken kalem eteklerle etek boyu seçimi tamamen size ait olacak çünkü kalem etek modelleri günlük, iş ve şık günleriniz için farklı boylarda ve kumaşlarda tasarlanmış olacaktır. Bu yeni sezonda bilinen doğrular artık değişiyor ve artık bu yılın alevlendi denilen bol kloş etek modelleriyle peplum üst modellerinin bir arada kullanıldığına şahit olacaksınız. Kimi modacılara göre yanlış bir yaklaşım olan bu kombinler aslında şıklığı ve şirinliği ayrıca seksi bir görselliği yaratmak için oldukça kolay yollardan biri olacaktır. Özel gecelerde kullanacağınız maksi etekler üzerine farklı ya da aynı renk tonlarına yakın seçeceğiniz peplum üstler sayesinde kesinlikle farklı bir görsel şıklık yaşamanız mümkün olacaktır.

peplum

Peplum üst kıyafet tercihlerini uyumlu ya da aynı kumaşlardan tasarlanan modellerle birleştirdiğinizde tamamen bir elbise görüntüsü yaratabilirsiniz. Bu kombinler sizi her ortamda şık kılmak için doğru yapılan kombinlemeler olacaktır. Peplum şıklığıyla artık sadece iş ve gece kullanımlarıyla değil kesinlikle günlük kombinlerdede oldukça sık karşılaşacağımız üst kombinleriyle yılın en şık günlük tarzlarını yaratmanız için etkili olacak bunun için kesinlikle jean modelleriyle denemekten kaçınmayın spor ve şık tamamen görsel bir çekicilik yaratmanız kaçınılmaz olacaktır. Peplum detaylı üstler taytlarla da kullanabilirsiniz fakat dikkat etmeniz gereken ayrıntı uzun bacaklı bayanların bu üstleri özellikle taytlarla kullanması önerilmektedir. Bu sayede kum saati görselini yaratabilirsiniz.

Peplum detaylı üstler

Yeni sezon geniş paçalı pantolon modası retro izleriyle trend olurken modacılar peplum üstleri bu kez hareketli paçalara sahip olan bu pantolonlarla birlikte kombinlediler ve ortaya inanılmaz bir uyum sunan tasarımcılar peplum detayının kısa ve sık kloşluğu yerine daha az hareketli modellerini tasarlamışlardır. Geniş paçalı ve yüksek belli bu pantolonlarla uyum içinde olan peplum üstleri dememekten çekinmeyin tabi ki zayıf bir kalça ve göbeği olmayan bayanlar için oldukça uygun kombin önerisi olacaktır. Bu kış özellikle kolsuz deri tasarımları hazırlanan peplum modelli üstler farklı uzun kollu parçalarla birleştirin hem asi hem şık bir görünüm sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

peplum kombin peplum modelli üstler Peplum trendi peplum üst Peplum üst kıyafet peplum üstler Peplum üstler ile kombin


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 payetli moda parçalar
2014 Payetli Moda Parçalar

2014 Payetli moda parçalar kumaşlar ve aksesuarlar gece ışıklarının altında giyenleri bir stara dönüştüren eşsiz tasarımlarla koleksiyonlarda sergileniyor. Payetli kıyafetler...

Kapat