Up
en şık kuyruklu gelinlik modelleri

En şık kuyruklu gelinlik modelleri sezonun trend listesinin ilk sıralarında yer alırken düğün hazırlığındaki bayanların öncelikli tercihlerinden olacaktır.

En şık kuyruklu gelinlik modelleri ünlü modacıların ve moda evlerinin koleksiyonlarında farklı tasarımlarla sergilenirken gelin adaylarının masalsı bir etki yaratmalarını sağlayacaklardır. Yeni kuyruklu gelinlik modelleri dantel, ipek saten, tül, organze tarzı lüks ve şık kumaşlarla hazırlanırken en az tasarımlar kadar önem taşıyan kumaş seçimlerinde de dikkatli davranmanız hatırlatılmaktadır. Kuyruklu gelinlik modellerini seçerken dikkat etmeniz gereken detaylardan biri de mekanın büyüklüğü olacaktır. Düğün töreninin gerçekleşeceği mekan küçük bir salon ise bu kuyruklu gelinlik modelleriyle rahat hareket etmek zor olacağı gibi daha çok balo salonları için uygun bir model olan kuyruklu gelinlikler geniş kuyruk yapılarının sergilenmesi için mekanın önemi oldukça dikkate alınmalıdır.

2014 kuyruklu gelinlik modelleri

Kuyruklu gelinlik modelleri gelin adaylarının prensesler gibi muhteşem bir görünüm kazanmalarını sağlarken üst tasarımlarında straplez, hayalet kolsuz, kısa kollu ve uzun kollu modeller, derin göğüs dekolteli V yaka, kayık yakalar, küçük ve düşük kollar tasarlanmıştır. Kuyruklu gelinlikler etek modellerinde balık, trompet, kloş, çan, kabarık olarak tasarlanırken arkalarında uzayan kuyrukla birleştirilmektedir. Bu gelinliklerde sade tercihler de bulunan gelinler için tasarımcılar sadece kumaş şıklığı yaratırken gösterişli modeller isteyen gelin adayları için taş, boncuk ve inci işlemelerle yaratılan alternatifler içinde tercihlerde bulunabilirsiniz.

dantel kuyruklu gelinlik modelleri

Uzun kuyruklu gelinlik modelleri de bu sezon trendler arasında yer alırken özellikle uzun boylu bayanların bu kostümü tercih etmeleri önerilmektedir. Uzun kuyruklu gelinleri kısa boylu bayanların kesinlikle kostüm olarak seçmemesi eğer bu tasarımlar içinden bir tercih yapılması gerekirse kısa modeller üzerinde durulması önerilmektedir.

en güzel kuyruklu gelinlikler

En şık kuyruklu gelinlik modelleri son yılların trend düğün mekanlarından olan kırlık ortamlarda veya teknede kullanılmaması gereken kostümlerden olacaktır.

uzun kuyruklu gelinlik modelleri kuyruklu yeni gelinlik modelleri kuyruklu gelinlik örnekleri kuyruklu gelinlik kısa kuyruklu gelinlik modelleri fırfırlı kuyruklu gelinlikler en şık kuyruklu gelinlik modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 tunik modelleri
2014 İlkbahar yaz tunik modelleri

2014 İlkbahar yaz tunik modelleri bayanların dar bedeni saran kıyafetlerden uzaklaşarak tercih ettikleri parçalar olarak yine ilgi görecektir. 2014 İlkbahar...

Kapat