Up
etek ceket takım modelleri

Etek ceket takım modelleri 2014 yılına damgasını vururken ofis ortamları, klasik iş yemekleri ve şık davetlerde tercih edilecektir.

Etek ceket takım modelleri genelde üçlü kombinlerle tasarlanırken bu takımlar iş ortamına ve fiziğinize göre oldukça fazla çeşitlilik gösteriyor. Çalışan bayanların kurtarıcısı olacak bu kıyafetlerde örneğin ceket, etek, bluz ya da gömlek gibi bir çok kombin şıklığının yanı sıra ceket modelleri ve etek modellerinin oldukça fazla çeşitliliği ise dikkatlerden kaçmayacaktır. Tasarımcılar ceket modellerinde uzun ve kısa modelleri kullanırken tek, iki ve kruvaze modellerini tercih edebilirsiniz.

2014 etek ceket takımlar

Etek ceket takımlar hazırlanırken etek modellerinde kalem, kloş, parçalı, trom pet, çan gibi tasarımlarla detaylandırılırken yüksek ya da düşük bel tercihlere göre farklılıklar gösteriyor. Tasarımcılar koyu tonlardan tasarladıkları etekli takımlar alternatif bu sezonun pastel tonlarını da hazırladıkları koleksiyonlarda siz çalışan bayanların beğenisine sunuyorlar. Bayan etek ceket takım elbiseler bu sezon moda olan kalem etek tasarımı ile daha çok kullanılırken bayanlar bu sezonda bu modelin asaletini de sergileyecekler. Şıklık kadar rahatlıkta oldukça önemli tabi ki pantolonlu bayan takımlar kadar ilgi gören etekli takımları fiziğine ve seki bacaklarına güvenen bayanlar tercih ediyorlar.

beyaz etek ceket takım

Bayan takım elbiseler ceket modellerinde genelde kısa modelleri tercih eden tasarımcılar etek modellerini ortaya çıkaran tarzları koleksiyonlarında sergiliyorlar. Bayanların özel gecelerinde de kıyafet seçimlerinde yer alabilecek bu kıyafetlerle birlikte mutlaka topuklu ayakkabılarla tercih etmeniz tavsiye edilirken etekli takımlarınızın etek boylarını da seçerken dikkatli olmalısınız.

en çekici etek ceket takımlar

Etek ceket takım modelleri bu sezon klasik çizgisinin dışında modern çizgilerle hazırlanırken koleksiyonları mutlaka incelemenizi öneririz.

en güzel etek ceket takımlar en şık etek ceket takım modelleri en yeni etek ceket takımlar etek ceket elbise modelleri etek ceket takım modelleri kırmızı etek ceket takım yeni sezon etek ceketler


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 yılan desen modası
2014 Yılan desen modası

2014 Yılan desen modası bitirmek üzere olduğumuz kış sezonunda başladığı trendini yazında sürdürecek şık fakat birazda ürkütücü bir akım olarak...

Kapat