Up
gelin saçı aksesuarları

Gelin saçı aksesuarları gelinlik kadar önemli bir detay olarak düğün hazırlıklarında öne çıkarken kusursuz görünümün detaylardan geçtiği hiçbir zaman unutulmamalıdır.

Gelin saçı aksesuarları ömür boyu hayal ettiğiniz kostümünüzü yani gelinliğinizin şıklığını tamamlaması yanında sizin güzel görünmenizde de etkili olacaktır. Gelinliği tamamlayan saç modelleri kadar önemli bir detay olarak bilinen aksesuarla bu sezon oldukça ön planda tutuluyor. Bu sezon duvaklar biraz arka planda olurken saç aksesuarları oldukça fazla ilgi görecek gibi görünüyor.

2014 gelin taçları

Gelinlik saç aksesuarları saç modelinizi desteklerken gelinlik modelinize ve saçlarınıza uyumlu seçimler yapmanız gerekecektir. Gelinler için tasarlanan aksesuarlar da dikkat çeken saç bantları, saç broşları, saç taçları, toka broşları bu sezonun şık gelinler için tasarlanıyor. 2014 Gelinlik aksesuar trendleri daha çok romantik tarzdaki gelinlik modelleri için uygun olurken bu saç aksesuarlarını kır düğünleri için önermek daha doğru bir tercih olacaktır.

gelin için aksesuarlar

Gelinlik aksesuarlar içinde dikkat çeken süslemelerden inciler, swarovski kristaller, ipekten tasarlanan çiçekler, danteller ve gipürlerle hazırlanan parçalar gelin adayları için masalsı bir saç modeli seçmelerini sağlayacaktır. Romantik saç modelleri yani dağınık topuzlar, büyük buklelerle özgür bırakılmış saçlar ve yandan toplanan saç modellerinde bu şık aksesuarları tercih edebilirsiniz. Retro eğilimleri olan aksesuarlarda dikkat çeken saça adapte edilme özelliğinin olmaması buda gelin adayları için oldukça avantaj kazandıracaktır. Retro tarzı gelinlik modellerinizde de bu aksesuarları tercih edebilirsiniz.

gelinlik aksesuar

Gelinlik taç modelleri sizlerin prensesler gibi görünüm kazanmanızı sağlayacağı gibi bu sezon düğün hazırlığındaki bayanların seçimlerin mutlaka yer almalıdır.

gelinler için aksesuarlar gelinlik aksesuarlar gelinlik aksesuar modelleri gelinlik saç aksesuarları gelin saç aksesuarları gelin saçı aksesuarları gelin tacı modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
Walt Disney baskılı kıyafetler
Walt Disney baskılı kıyafetler

Walt Disney baskılı kıyafetler 7’den 70’e hepimizin sevdiği kahramanların koleksiyonlarda spor, klasik hatta şık parçalarda kullanılıyor olmasıyla bu sezon yaşanacaktır....

Kapat