Up
2013 sonbahar gelinlik modelleri

Gelin olmak her kadının hayalidir. Daha küçük bir kızken bile, gelin olmanın hayalini kurarken, o gün geldiğinde gelin olmanın vereceği heyecan da tartışılmaz olacaktır. Düğün gecesi ile ilgili en çok merak edilen şeylerden biri de gelinin nasıl bir gelinlik giyeceğidir. Davetlilerin karşısında mükemmel bir görünüme sahip olmak isteyen gelinler için, gelinlik modelleri büyük önem taşımaktadır.

Gelinlik modeline karar verirken, sezonun trendleri, kendi zevkiniz ve vücut tipiniz göz önünde bulundurulmalıdır. 2013 yaz sezonunda prenses gelinlikler, balık formda gelinlik modelleri ve sırt dekolteli gelinlik modelleri öne çıkıyor. Ancak hangisi sizin zevkinize uyuyorsa onu tercih etmelisiniz. Hatta hiç biri sizin zevkinize uygun gelmiyor olabilir. O halde mini gelinlik modelleri ya da ilginç tasarım gelinlik modellerini de seçebilirsiniz. Unutmayın, o gece sizin geceniz.

Gelinlik modeli seçerken dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta da vücut tipinizdir. Uzun, kısa, kilolu, zayıf bayanlar için farklı gelinlik modelleri ile daha uzun, daha ince görünebilirsiniz. Eğer fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz, balık formda gelinlik modellerinden uzak durmanızda yarar var. Onun yerine, fazlalıklarınızı gizleyecek tasarımda modeller seçmelisiniz. Daha uzun görünmek istiyorsanız, belden oturtmalı prenses gelinlik modelleri sizin için doğru bir seçim olabilir. Gelinliğinizin içinde uzun görünmek istiyorsanız, yüksek topuklu ayakkabılardan yararlananın. Ancak ayakkabı seçiminizi stilettolar yerine platform topuklulardan yana kullanın. Böylece gece boyunca yüksek topuklular üzerinde rahatça durabilirsiniz.

 


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
at kuyruğu modelleri 6
At Kuyruğu Modelleri

Saç şekilleri arasında en pratik, en şık ve en havalı modellerden birisi olan at kuyruğu, evde de yapılabilecek saç modellerinin...

Kapat