Up
geniş kenarlı şapka modelleri

Geniş kenarlı şapka modelleri yeni sezon koleksiyonlarında öne çıkan aksesuarlar arasında yer alırken güneşten korunmanızı ve hoş bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır.

Geniş kenarlı şapka modelleri modacılar tarafından bayanların beğenisine sunulurken birçok farklı tarz arasından öne çıkmayı başaracaktır. Yeni sezonda farklı parçalarla yaşayacağımız maskülen, feminen, spor ve şık şapka eğilimlerini görmek mümkün olacaktır. Eski retro tarzı şapka modelleri sezonun en şık tasarımlarından biri olurken kadınsı görünümünü her parçasında taşımak isteyen kadınların vazgeçilmez parçaları arasında yer alacaktır.

2014 bayan şapka modelleri

Geniş kenarlı şapkalar romantik ve kovboy tarzının en belirleyici aksesuarlarından olurken kadınlara katacağı seksi görünümde sizleri görenlerde hayranlık uyandırmanızı sağlayabilir. Erkeksi yani maskülen stil trendini de yaşamanızı sağlayacak geniş kenarlı şapka modelleriyle kendi tarzınızı oluşturmanızda mümkün olacaktır. Bayan şapkalar uzun yıllardır hayatımızın bir parçası haline gelmişken güneşten yüzümüzü korumak için takılan bu aksesuarlar yıllar içinde aksesuarlara dönüşerek bazı bayanlar için vazgeçilmez bir parça haline geldi. Sürekli şapka takan ünlüler ve bayanlar görmek artık günümüzde bizleri şaşırtmazken bu artık bayanlar için aksesuarlardan çok onlarla bütünleşen kıyafet parçaları ile anılıyor.

geniş kenarlı şapkalar

Geniş kenarlı şapka modelleri bu sezon daha çok kumaş, hasır, deri ve farklı malzemelerden tasarlanıyor. Plaj şapkaları olarak da bilinen bu şapkalar oldukça şık ve seksi görünümleri açısından tercih ediliyor. Yazlık elbiseler ve salaş giyimin vazgeçilmezi olarak göreceğimiz bu aksesuarları tüm giyim tarzlarında rahatlıkla kullanarak etkileyici bir görünüm kazanmanız zor olmayacaktır.

geniş kenarlı şapka modelleri

2014 Yaz şapka trendleri içinde öne çıkan bu tasarımların 7’den 70’e tüm bayanlar tarafından ilgi göreceğini düşünen modacılar sokak modasının bir parçası haline gelecek alternatiflerle koleksiyonlarını hazırlamışlardır. Geniş kenarlı şapka modelleri sezona damgasını vuracak parçalar arasında yer alırken sizlerinde alışverişlerinizde bu aksesuarlardan edinmeniz moda eğilimlerinden geri kalmamanızı sağlayacaktır.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 bayan pijama modelleri
2014 Bayan pijama modelleri

2014 Bayan pijama modelleri klasikleşen tasarımlarının haricinde bu sezon farklı renkler ve desenlerle koleksiyonlarda sunulurken kendinizi özel hissetmenizi sağlayacaktır. 2014...

Kapat