Up
geniş paça pantolon modelleri

Geniş paça pantolon modelleri bahar ve yaz mevsimi yaklaşırken podyumlarda kendini gösterene ve hepimizi geçmişe götüren bir moda oldu.

Geniş paça pantolon modelleri dar kesimler kadar bayanların sıcak günlerde daha çok tercih ettikleri moda olmayı başaracaktır. Geniş paçalar sadece bayanların rahatlığı gibi konfor içeriği taşıdığı gibi bunun yanında kısa boylu bayanlar içinde uzun görünmelerini ve fazla kilolarının saklamakta oldukça farklı, şık yollardan biri olarak dikkat çekiyor.

bayan geniş paça pantolonlar

Geniş paça pantolonlar bahar ve yaz kumaş özellikleri, renkleri, desenleri detayları ile farklı modelleriyle de bayanların tercihleri arasında yer alacak. Tasarımcılar geniş paçalı tasarımları spor, klasik ve şık detayları da kapsayan bir koleksiyon çeşidiyle sunarken geniş paçalar sezonun tüm paça boylarında kullanılarak tasarlanıyor olacak yani bayanların bu yaz pantolon, kapri ve şort modellerinde göreceğiniz paçalar geniş olarak karşımıza çıkacak.

beyaz geniş paça pantolon

Geniş paçalar bayanların dolaplarında bu bahar ve yaz sezonu olması gereken bir model olarak belirleniyor. Yaz ayları sıcak günlerin işaretini verirken konforlu bir seçenek olarak dikkat çeken ince uçuşan kumaşlarla birlikte sunulacak olan bu geniş paçalarla rahatlık ve aynı zamanda da şık olmayı başaracaksınız. Tasarımcılar geniş paçaları tasarlarken bu sezon daha spor modelleri bu modele adapte ederek tasarlıyorlar.

geniş paçalı pantolonlar

Geniş paça spor pantolonlar eşofman tarzı rahat modellerle salaşlıkla birlikte dikkat çekecek. Modacılar geni paçaların daha çok uzun boylu ve zayıf bayanların tercihi olmalı uyarısına rağmen kısa boylu bayanların uzun görünmelerini de sağlayacak olan bu pantolon modelini mutlaka topuklu modellerle tercih ederek uzun görünme şansına sahip olacaksınız. Geniş paçalar sadece klasik açık paçalarla tasarlanmıyor bu kez spor modellerin çoğunda genellikle büzülen ve lastik boğumlarıyla toplanan geniş paçalar bu sezon oldukça moda modelleri de beraberinde sunacak.

geniş paça pantolon

Geniş paçalı pantolonlar sadece paçaları ile değil özellikle yüksek bele vurgu yapılan paçalarda düşük bel tasarımlarda görmek mümkün olacak. Yüksek bel geniş paça pantolonlar uzun bacaklarınızı ortaya çıkardığı gibi vücut yapınızı da en iyi sergileyeceğiniz modeller arasında yer alacak.

geniş paça pantolonlar

Geniş paça pantolon modelleri kadınların doğallık, rahatlık ve şıklığı birlikte sergileyeceği kıyafetlerden biri olurken sizlerinde bu modaya ayak uyduracağınızı düşünüyoruz.

geniş paça pantolon modelleri yazlık geniş  paça pantolon


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
guess bayan saatler
2014 Guess bayan saat modelleri

2014 Guess bayan saat modelleri her kadının hayallerini süsleyen tasarımlarla hazırlanırken spor, klasik ve abiye tarzda parçalar şıklığınızı tamamlayacaktır. 2014...

Kapat