Up
ilginç etek modelleri 2014

İlginç etek modelleri 2014 İlkbahar ve yazın sezonun gelmesini beklediğimiz şu günlerde koleksiyonlarda fark yaratmanızı sağlayacak parçalarla yer almaya başladı.

İlginç etek modelleri 2014 Giambattista Valli koleksiyonunda kendi tarzınızı yaratmanızı sağlarken dikkat çekeceğiniz birçok etek tasarımı ile sunuldu. Koleksiyonlarda rastladığım peplum ve valonlar kullanılarak tasarlanan birbirinden farklı etek modelleri sunulurken eteklerde detayları oldukça dikkat çekici bulduk. Bu sezonun modası yüksek bel detaylı mini eteklerde farklı renk ve değişik kumaşlarla çapraz lale etek modelleri dikkatimizi çeken ilk parçalardan oldu.

farklı etek modelleri

İlginç tasarımlı etekler içinde mini boyda katman yapılarak buruşuk valonlar verilen ve üzerinde ikinci bir etek görünümlü asimetrik önden yırtmaçlı peplum detaylı tasarım sanırım sizlerinde ilgisini çekecektir. Peplum detayını ünlü tasarımcı farklı yorumlayarak ikinci bir etek görünümü kazandırılan etekler farklı iki renk ve farklı kumaşlarla karşımıza çıkıyor.

ilginç etekler

Katmanlı etek modelleri hazırlanırken şekiller öylesine dikkat çeken boyutlarda kullanılmış ki devasa kurdele fiyonkları mini eteklerde oldukça farklı bir görsellik yaratacak gelişi güzel buruşturulmuş ve belde birleştirilerek asimetrik yaratılan katlarda mini etek modellerinde yeni bir soluk olma yolunda ilerleyecek gibi görünüyor. Sadece mini eteklerde değil bu sezon maksi modasıyla ilginç etek tasarımları da gözlerden kaçmayacak uzun etek içinden görünen mini etek üzerinde yerlere kadar uzanan kabarık ikinci bir etek görmek kırmızı halı kıyafetlerini anımsatacak.

ilginç etek modelleri 2014

Değişik asimetrik etek ve elbise eteklerinde bu sezon en şık detaylardan biri fakat tasarımcılar daha çok dikkat çekmesi için bu modellerde kabarık ve tok kumaşlara yer verilmiştir. Trampet etekler kısa ya da uzun tüm etek ve elbise eteklerinde karşımıza çıkan zarif parçalardan biri olacak. Tasarımcılar peplum detaylı üst modellerin alt kombinlerinde daha dar etekleri tavsiye ederlerdi fakat bu yaz tam tersini göreceğiz peplum üst trampet etekler aynı karede oldukçada şık olacaksınız. Elbise eteklerinde de bu katman, valon ve peplum detayların kullanıldığı ilginç etek modellerini göreceksiniz bu yılın en şık etek modelleri bu size bahsettiğimiz farklı tasarımlar olacaktır.

ilginç tasarımlı etekler

İlginç etek modelleri 2014 bahar ve yaz sezonunda farklılık yaratmanızı sağlarken bu modaya adım atmanızı kesinlikle öneririm.

katmanlı etek modelleri yeni tarz etek modelleri yeni trend mini etekler yeni trend uzun etekler


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
çiçekli gömlek modelleri
2014 İlkbahar yaz Moschino koleksiyonu

2014 İlkbahar yaz Moschino koleksiyonu farklı rüzgarlar estirirken 60'lı yıllarda ve sonrasında moda olmuş parçalar adeta ışınlanarak günümüze geliyor. 2014 İlkbahar...

Kapat