Up
ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-1

2015 yılı İspanyol paçanın jean pantolon dönüşün kutlarken dönüşü diyoruz nesil yeni ve İspanyol paçalara yabancı olabildiklerinden bu saptamayı yapıyoruz.

70′li yılların moda eğilimlerinden biri olan İspanyol paçalar tam İspanyol ve yarı İspanyol olarak tasarlanıyordu bu yıl yarım İspanyol jean modellerini göreceğiz.

İspanyol paça pantolonlar

oldukça şık birçok rengi detayı ve ile kış ve yaz mevsimi jean paçalarıyla adından söz ettirecek. İspanyol paça jean dendiğinde aklıma gelen hemen iki tarz belirdi bohem ve hippi tarzının en değişmeyen pantolon modellerinden bir olduğu aklıma geldi.70′li yılarda İspanyol paça ve yüksek bel detayı moda eğilim olarak yayılmıştı bu yıllarda retro etkisiyle tekrar jean pantolon modeline şekil verecek gibi görünüyor. Günümüz skinnyjean modelleri bu kıştan itibaren yerini İspanyol paça jean modellerine kaptıracak.

ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-1

İspanyol paça pantolon modelleri

İspanyol paça yüksek bel jean pantolonlar karın bölgenizi daha düz gösterirken ispanyol paçalar uzunlukları ve gizledikleri ayakkabılar sayesinde sizin uzun görünmenizi sağlayacaklar. Bunun yanında kısa paça ve yerleri süpürürcesine uzun paçaları olukça moda uzun bacaklı görünmenizin yanında ince bir duruşta sergileyebilirsiniz. İspanyol paçalı jean giyecek bayanları şimdiden uyarmakta yarar var. Daha çok ince bedenlerin pantolonu diyebiliriz kalın bacaklı bayanların daha kilolu görünmesine sebep olacağı için zayıf bayanlara daha uygun bir tarzı olduğunu belirtmek isterin ince ve kısa boyluysanız kesinlikle bu jeanleri deneyin daha uzun görünme şansına sahip olacaksınız.

ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-2

İspanyol paça pantolon kombini

Bu pantolonlarla kombin yaparken istediğiniz topuklu ayakkabıları giyerek bu paçanın altında dilediğinizce gizleme gibi bir detaya sahip olan paçalar tam sizin için tasarlanmış jean modellerinden biri olacak. Büyük basenleri de gizlenmiş ete gibi bir kolaylıkta sunuyor bu jeans fakat kalın bacaklı ve basenlerinizde genişse, paça genişliği ve jean modelinin boy orantılarını doğru ayarlamakta yarar vardır. İspanyol jean modellerinde paça boyu da önemli detaylardan biri olmalı seçerken asla kısa paça ya da yerleri süpüren paçalar tercih etmeyin ayakkabınızı örten ya da az biraz topuklarınızı gösteren paçalar oldukça ideal boy olacaktır.

ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-3

İspanyol jean modelleri

İspanyol jean modelleri ile kombinleyeceğiniz birçok paça bu sezon retro eğilimleriyle bu pantolonu ön plana çıkarmak için yetecektir. Kısa üst kazak, sweat, bady, belde ceketler, uzun blazer ceketler, hırkalar, gömlekler bu yılın kombin şıklığında tercih edeceğiniz parçalar olacak. Kombinlerinizde dikkat etmeniz gereken bir diğer detayda kesinlikle yüksek belli olan jean kullanırken üst kombinlerde mutlak içinde kullanmaya özen gösterin çünkü ince belli sergilemek amaç olmalıdır.

ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-4 ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-5 ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-6 ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-7 ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-8 ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-9 ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-10 ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-11 ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-12 ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-13 ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-14 ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-15 ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-16 ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-17 ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-18 ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-19 ispanyol-paca-jean-pantolonlarin-donusu-20


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2015-bayan-kaban-modelleri-1
2015 Bayan kaban modelleri

2015 Bayan kaban modelleri soğuk havaların yaşandığı şu günlerde sizi ısıtırken görenlerinde hayranlıkla bakmasını sağlayacak yeni trendler ile karşımıza çıkıyor....

Kapat