Up
324

70′li ve 80′li yıllara dönüşün yaşandığı geçtiğimiz yaz sezonunda, en çok moda olan kıyafetlerden biri de İspanyol paça pantolonlar oldu. Özellikle sokak modasında sıkça rastladığımız İspanyol paça pantolonlar, genç hanımların yeni sezondaki favori trendlerinden biri. Sonbaharda en sevdiğimiz trençkotlar, hırkalar, kazaklar ve bluzlarla rahatlıkla kombinleyebileceğiniz İspanyol paça pantolonları, isterseniz günlük hayatta, isterseniz de gece davetlerinde tercih edebilirsiniz. Tabi doğru parçalar, doğru desen ve tasarımlarla kombinlemek şartı ile. Beyaz bir hırka ile kombinleyerek günlük hayata uyarlayabileceğiniz bol paça pantolonunuzu, abiye bluzlarla kombinleyerek gece davetlerine uyarlayabilirsiniz.

İspanyol paça pantolonlar, bol paça pantolon ya da boru paça pantolon olarak da bilinmektedir. Boyunuzu olduğundan daha uzun göstermeniz için en doğru parçalardan birisi olan bu pantolonlar, özellikle doğru ayakkabılarla kombinlendiğinde olduğunuzdan daha ince ve daha şekillere sahip gibi görünmenizi da sağlıyor. Bu sezon bizim de favorimiz olan bu pantolonları gardırobunuzda mutlaka bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

İspanyol paça pantolon modelleri arasında hem denim, hem beyaz, hem pembe, hem de siyah gibi birçok farklı renk yer alıyor. Tabi birbirinden canlı ve enerjik renkleri de yine bu pantolon modellerinde bulmak mümkün. Siz sadece sevdiğiniz rekleri belirleyin ve mağazalarda bulduğunuz pantolonları elinize geçirin. Bu sonbaharda İspanyol paça pantolonları sıkça tercih edecebilecğeinizi de unutmayın.

 


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
HM-2012-Skinny-Jean-Modelleri-1
Skinny Jean Modelleri

Biz bayanlar, her zaman şık her zaman çekici görünmek isteriz. Hal böyle olunca da moda dünyası sürekli çalışmaya devam ediyor....

Kapat